با اسلحه تهیه شده در استان غربی؛

کارمند شرکت راه آهن در یک روز هم صاحبکارش را کشت هم نامادری


۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۴ | کد خبر: ۱۷۷۷۱ چاپ

فردی که در اقدامی جنون آمیز نامادری و صاحبکار خود را با سلاح کمری به قتل رسانده بود توسط پلیس دستگیر شد

کارمند شرکت راه آهن در یک روز هم صاحبکارش را کشت هم نامادری
کلانشهر- سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران با تشریح جزییات دستگیری فردی که روز گذشته نامادری و صاحب کار سابق خود را به قتل رسانده بود، اظهار کرد: به محض دریافت خبر وقوع قتل، به دستور سردار رحیمی بررسی این موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی قرار گرفت.

وی افزود:با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت توسط عوامل پلیس پیشگیری دستگیر شد.

سرهنگ موقوفه‌ای تصریح کرد: قاتل فردی حدودا ۴۰ ساله است به منظور عملی کردن نقشه‌ی شوم خود مهر ماه سال جاری، از یکی از استان‌های غربی کشور اقدام به تهیه سلاح کمری به همراه ۵۰ فشنگ جنگی می‌کند.

 

وی افزود: روز گذشته این فرد با توجه به مشکلات قبلی که با صاحبکار سابق خود داشت و اینکه بار‌ها اقدام به تهدید او کرده بود با حضور در محل کار صاحبکار سابق خود در منطقه راه‌آهن با شلیک ۳ گلوله او را به قتل می‌رساند و با سرعت از آنجا متواری و با مراجعه به منزل پدری در منطقه حکیمیه در اقدامی جنون آمیز نامادری خود که زنی حدودا ۶۰ ساله است را به قتل می‌رساند و سپس پا به فرار می‌گذارد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه این فرد در حقیقت فردی خطرناک و مسلح بود و امکان هر اقدام پیش بینی نشده دیگری از او می‌رفت، گفت: علی رغم اینکه هیچ سرنخ مشخصی از مخفیگاه این فرد جانی در دسترس نبود، همکاران ما توانستند با پیگیری‌های اطلاعاتی دقیق این فرد را در منطقه حکیمیه دستگیر و از او یک قبضه سلاح کمری به همراه ۴۰ عدد فشنگ جنگی کشف کنند.

سرهنگ موقوفه‌ای اظهار کرد: این فرد که در یکی از شرکت‌های خصوصی طرف قرارداد شرکت راه آهن مشغول به کار بوده است، در اظهارات اولیه خود انگیزه خود را در به قتل رساندن صاحبکار سابقش، را اخراج از کار و همچنین انگیزه خود از به قتل رساندن نامادری اش را دخالت‌ها و اذیت‌های او اعلام داشته است.