فرد اسیدپاش به زنان در پارک دستگیر شد


۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۷ | کد خبر: ۱۷۸۳۰ چاپ

متهم دارای سابقه سرقت، تخریب و حمل موادمخدر را دارد و اخیر از کمپ ترک اعتیاد آزاد شده است

فرد اسیدپاش به زنان در پارک دستگیر شد
کلانشهر-فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: فردی که به ۳ زن در بوستان شهرک مریم شهرستان شهریار اسید پاشی کرده بود، دستگیر شد. (بیشتر بخوانید)

سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد:با تلاش همکارانم در شهرستان شهریار،مردی که دیروز در بوستان شهرک مریم شهرستان شهریار به سه خانم اسید پاشی کرده بود، دستگیر شد.

وی افزود: همکارانم با تشکیل پرونده در پلیس آگاهی شهرستان شهریار طی کمتر از ۲۴ ساعت موفق شدند متهم را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

 

سردار ظهیری تصریح کرد: متهم دارای سابقه سرقت، تخریب و حمل موادمخدر را دارد و اخیر از کمپ ترک اعتیاد آزاد شده است.

به گفته فرمانده انتظامی غرب استان تهران، با کسانی که چنین رفتاری از آن ها سر می زند برخورد جدی و قاطعانه ای خواهیم داشت و از مواضع مردمی به هیچگاه عقب نخواهیم نشست، لذا شهروندان با آرامش خاطر اقدام به تردد در سطح شهر کنند.
به گزارش کلانشهر،ساعاتی پیش خبرگزاری ایرنا به نقل از معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران گفته بود:حادثه روز گذشته اسید پاشی در شهرک اندیشه شهریار توسط یک زن که ماسک به صورت داشته انجام گرفته و تحت تعقیب پلیس است (اینجا بخوانید)

صبح دیروز فردی ناشناس پس از اسید پاشی به ۳ خانمی که در بوستانی در شهرک مریم شهرستان شهریار در حال ورزش بودند، متواری شده بود.

پس از وقوع این حادثه یکی از افراد از ناحیه دست و صورت مورد صدمه و سوختگی واقع شد و ۲ قربانی دیگر فقط چادر و لباس‌شان به دلیل اسید پاشی سوخت.

طبق اظهارات شاهدان حاضر در محل، عامل اسیدپاشی به یکباره با هجوم به افراد حاضر در محل اقدام به اسید پاشی علیه شهروندان کرده است.

جزییات تازه از ماجرای اسید پاشی به زنان هنگام ورزش در پارک؛
اسیدپاش، زن بود

نظر شما:

security code