اینفلوئنسرها برای هر پست تبلیغاتی در اینستاگرام چقدر پول می گیرند؟

هر پست تبلیغاتی در اینستاگرام کریستیانو رونالدو 43 میلیارد و 200 میلیون تومان/ کریس گران تر از کیم کارداشیان و سلنا گومز


۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۰:۵۹ | کد خبر: ۱۷۹۸۰ چاپ

رونالدو ۳۸۶ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که تعداد فالوور هایش از همه سلبریتی‌ها بیشتر است. او حتی بیش از هر اسپانسری در پست‌های اینستاگرام برای تبلیغات مبلغ دریافت می کند

هر پست تبلیغاتی در اینستاگرام کریستیانو رونالدو 43 میلیارد و 200 میلیون تومان/ کریس گران تر از کیم کارداشیان و سلنا گومز
کلانشهر- رونالدو دارنده بالاترین میزان دنبال کننده در اینستاگرام است و کریستیانو هزینه باورنکردنی بابت تبلیغ در اینستاگرامش دریافت می‌کند.

بخش قابل توجهی از درآمد ستارگان فوتبال و سینما، از فضای مجازی و صفحات رسمی و شخصی آنهاست. در واقع جایگاه بالای پیچ این افراد دلیلی است برای تقاضای بالای درج تبلیغات و به دنبال آن بالا رفتن قیمت این آگهی‌ها.

کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل پرتغال که برای باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال در پست مهاجم بازی می‌کند برای هر پست اینستاگرام مبلغ ۱.۶ میلیون دلار(حدود 43 میلیارد و 200 میلیون تومان) را دریافت می کند که طبق آنالیزگرهای شبکه‌های اجتماعی مبلغی بسیار بالاتر از هر سلبریتی دیگر است. کریستیانو رونالدو بیشترین قدرت دریافتی را نسبت به هر فرد مشهور دیگری در اینستاگرام دارد و آمار هم این موضوع را تصدیق می‌کند و مدتهاست آنالیزگرهای شبکه اجتماعی این مبلغ را به ازای هر پست برای رونالدو اعلام کرده‌اند.

 

رونالدو ۳۸۶ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که تعداد فالوورهایش از همه سلبریتی‌ها بیشتر است. او حتی بیش از هر اسپانسری در پست‌های اینستاگرام برای تبلیغات مبلغ دریافت می‌کند. گفتنی است اطلاعات داخلی که خود کریس در صفحه‌اش منتشر می‌کند، می‌تواند عاملی برای گران‌تر شدن دریافتی او برای هر پست تبلیغاتی باشد.
screenshot ۲۰۲۲۰۱۰۴ ۲۰۵۶۳۶ instagram

رونالدو در سال ۲۰۲۱ بالاترین میزان مبلغ را برای پست اینستاگرامی در صفحه شخصی خودش پیشنهاد داد و باعث شد که در صدر لیست گران قیمت‌ها قرار بگیرد. قیمتی که رونالدو برای هر پست اینستاگرام دریافت می‌کند، با نفر بعدی خودش حدود ۸۰ هزار دلار تفاوت دارد که آن هم متعلق به دایان جانسون است.

حالا رونالدو در صدر لیست قرار گرفته است و پنج سال است که جایگاه اول را به خود اختصاص می‌دهد، تا قبل از او مدل معروف به نام کایلی جنر به مدت دو سال در صدر اول لیست قرار می‌گرفت. آریانا گرانده،سلنا گومز و کایلی جنر سه نفر برتر و بعد از رونالدو قرار می‌گیرند.
هر پست تبلیغاتی در اینستاگرام کریستیانو رونالدو 43 میلیارد و 200 میلیون تومان/ ک

تبلیغ دروغ پسر جوان در اینستاگرام این دختر را فریب داد؛  
 تجاوز به یک دختر 19 ساله به بهانه ماساژدرمانی

نظر شما:

security code