چندی پیش هم گلاره ناظمی از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار، در بین برترین داوران فوتبال زنان در سال ۲۰۲۱ قرار گرفت

زن گیلانی نامزد بهترین داور فوتسال جهان در سال ۲۰۲۱ شد
کلانشهر- گلاره ناظمی دیلمی که اصالتا اهل دیلمان شهرستان سیاهکل در شرق گیلان است نامزد بهترین داور فوتسال جهان در سال ۲۰۲۱ شد.

سایت بین‌المللی «فوتسال پلنت» در پایان هر سال میلادی، برترین‌های بخش‌های مختلف فوتسال جهان را معرفی می‌کند و این روند را از امروز (شنبه) آغاز کرده است.

این سایت نامزدهای برترین داوران فوتسال جهان در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد که نام گلاره ناظمی از ایران در این فهرست دیده می‌شود.

ناظمی در سال ۲۰۲۱ در  جام جهانی لیتوانی قضاوت کرد و در تیم داوری دیدار فینال بین پرتغال و آرژانتین نیز حضور داشت.

نورالدین بوکوئف از قرقیزستان، محمد حسن از مصر، والریا پالما از شیلی، ماریا استفانیا از آرژانتین، آنتونی ریلی از نیوزیلند، خوسه گایاردو و آلخاندرو مارتینس فلورس از اسپانیا، چیارا پرونا از ایتالیا و ایرینا ولیکانووا از روسیه، سایر نامزدهای بهترین داور سال ۲۰۲۱ فوتسال جهان به شمار می‌روند.

به گزارش کلانشهر، چندی پیش هم گلاره ناظمی از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار، در بین برترین داوران فوتبال زنان در سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

ناظمی متولد اسفند ۱۳۶۲ از سن ۱۷ سالگی با حمایت خانواده و به پیشنهاد برادرش کوپال ناظمی که در حال حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت می‌کند در کلاس‌های داوری ثبت نام کرد.گلاره طی سالهای اخیر در اکثر رقابتهای بین المللی فوتسال زنان و مردان به داوری پرداخته است.

نظر شما:

security code