عزت الهی لژیونر گیلانی تیم ملی در لیگ قطر


۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۸ | کد خبر: ۱۸۲۲۰ چاپ

سعید عزت الهی که سابقه بازی در لیگ چمپیونشیپ انگلستان، روسیه، بلژیک و دانمارک را دارد و حالا در الغرافه اولین تجربه آسیایی خود را پشت سر خواهد گذاشت و به جمع کثیری از بازیکنان ایرانی در لیگ ستارگان ملحق می‌شود

عزت الهی لژیونر گیلانی تیم ملی در لیگ قطر
کلانشهر- سعید عزت الهی هافبک دفاعی گیلانی تیم ملی فوتبال کشورمان به تیم الغرافه قطر پیوست
سعید عزت اللهی که یک و نیم فصل موفق را در تیم وایله بولدکلاب دانمارک سپری کرده بود، پس از ناکامی این تیم در صعود به پلی آف کسب سهمیه با جدایی از این تیم راهی لیگ ستارگان قطر شد تا پیراهن تیم زردپوش الغرافه را برتن کند.

این لژیونر گیلانی، سابقه بازی در لیگ چمپیونشیپ انگلستان ، روسیه، بلژیک و دانمارک را دارد و حالا در الغرافه اولین تجربه آسیایی خود را پشت سر خواهد گذاشت و به جمع کثیری از بازیکنان ایرانی در لیگ ستارگان ملحق می‌شود.
نکته جالب درباره عزت اللهی اینکه او حالا شاگرد آندره استراماچونی خواهد شد که ۲ فصل پیش در ایران هدایت استقلال تهران را برعهده داشت و حالا یک ستاره ایرانی را تحت هدایت خود دارد.
این در حالی است که عزت اللهی در نظرسنجی بهترین هافبک لیگ دانمارک هم قرار داشت و گفته می‌شد که مورد توجه استقلال هم قرار دارد ، اما در نهایت این تیم الغرافه بود که با ارائه پیشنهادی مطلوب، نظر عزت اللهی را جلب کرد تا این بازیکن برای نیم فصل پیش رو راهی الغرافه شود.
نکته جالب اینکه الغرافه با کسب سهمیه آسیایی، در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ هم حضور خواهد داشت و به این ترتیب احتمال تقابل عزت اللهی با سپاهان یا فولاد هم وجود دارد.
عزت اللهی ۲۵ ساله که از سال ۲۰۱۴ در زمره لژیونر‌های فوتبال ایران به حساب می‌آید، در این یک و نیم فصل نزدیک به ۵۰ بازی با پیراهن وایله انجام داد و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم بود. او همچنین ۵ گل با پیراهن وایله به ثمر رساند و با ارائه نمایش‌های مطلوب، به عنوان مهره فیکس تیم ملی در دوران اسکوچیچ نیز مطرح شد.
حالا عزت اللهی که ۴۱ بازی ملی هم دارد با امضای این قرارداد فصل جدیدی از دوران فوتبال خود را تجربه می‌کند و به استقبال روز‌های نو می‌رود.

نظر شما:

security code