مرد مسلح با ورود به خانه‌ای پدر و مادر خانواده را مقابل چشمان فرزندانشان به گلوله بستند و با سرقت خودرو و طلاهای آنها پا به فرار گذاشتند

جنایت هولناک سر سفره شام و مقابل چشم فرزندان/دزد مسلح پدر و مادر و عروس خانواده را به گلوله بست
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به وقوع یک جنایت در زاهدان گفت: آن شب در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی110 و اعلام قتل مسلحانه زوجی میانسال داخل منزلشان کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند. 

سرهنگ ملاشاهی افزود: این حادثه حدود ساعت 10:20 یک‌شنبه شب در خیابان فرخی سیستانی زاهدان و زمانی رخ داد که اعضای خانواده‌ در حال صرف شام بودند. 

وی افزود: آنها پس از ورود به خانه با اجساد مردی 57 ساله و همسر 51 ساله‌اش که آثار اصابت گلوله بر سر و صورتشان مشهود بود رو به رو و در بررسی‌ها مشخص شد عروس آنها نیز بر اثر اصابت گلوله مجروح شده است.

 سرهنگ ملاشاهی ادامه داد: جنایت در مقابل چشمان پسر و 3دختر مقتولان رخ داده بود و در تحقیقات از آنها مشخص شد که شب حادثه فرد مسلح ناشناسی با لباس محلی و سر و صورتی پوشیده، وارد خانه شده و با تهدید اسلحه کلاش قصد سرقت طلاهای ساکنان خانه را داشته اما در این هنگام اهالی خانه شروع به داد و فریاد کرده و از همسایه‌ها کمک خواسته بودند که مرد مسلح به سمت آنها شلیک می‌کند. او پس از به قتل رساندن این زوج و مجروح کردن عروس خانواده سوئیچ خودروی پژو پارس آنها را که به دیوار آویزان بوده برداشته  و با سرقت خودرو از داخل حیاط متواری می‌شود. 

به گفته رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان، با این اطلاعات، عروس مجروح به بیمارستان منتقل شد و با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شده است.

نظر شما:

security code