جزئیات پویش ملی «نذر کتاب» در گیلان


۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۴ | کد خبر: ۱۸۲۶۹ چاپ

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری پویش ملی «نذر کتاب»، گفت: هدف رساندن کتاب به دست علاقه‌مندانی است که امکان خرید ندارند

جزئیات پویش ملی «نذر کتاب» در گیلان
کلانشهر- حسین ابراهیمیان معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اجرای طرح «نذر کتاب»، اظهار کرد: خانه کتاب و ادبیات ایران تصمیم دارد با یاری دوستداران کتاب طرح «نذر کتاب» اجرا کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان وی اضافه کرد: این طرح با هدف رساندن کتاب علاقه مندانی که امکان خرید کتاب ندارند همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی مجازی کتاب تهران در سایت خانه کتاب و ادبیات ایران اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: برای مشارکت در این کار علاقه مندان می‌توانند هر مبلغی را که مایل هستند از طریق درگاه اختصاصی «نذر کتاب» در سایت book.icfi.ir پرداخت کنند.

وی افزود: همچنین علاقه مندان می‌توانند این مبلغ را به شماره حساب ۱/‌۷۷۲۲۷۷۷/‌۱۰ و‬ یا شماره کارت ۱۸۶۷-۱۰۴۸-۷۲۷۰-۵۰۴۱ به نام خانه کتاب و ادبیات ایران واریز کنند.

ابراهیمیان یاد آورشد: حامیان حقیقی و حقوقی که علاقه مند به شرکت در این طرح هستند می‌توانند معادل وجه واریزی مشخصات افراد یا گروه‌هایی را برای بهره مندی از این طرح اعلام کنند.

وی افزود: افراد علاقه مند به شرکت در طرح «نذر کتاب» برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۳۸۷۶۸۸۶۵ تماس بگیرند.

با تاکید مدیر اداره فرهنگ و ارشاد گیلان بر ایجاد تحول بنیادین و انقلابی اعلام شد؛
احکام جدید برای حسین ابراهیمیان و قاسم مصفا در اداره فرهنگ و ارشاد گیلان 

نظر شما:

security code