با مجوز دولت

فوری؛ ایران- عراق با تماشاگر برگزار می شود


۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۱ | کد خبر: ۱۸۴۴۲ چاپ

بنابر پیش‌نویس های قبلی 2 هزار تماشاگر، 8 هزار تماشاگر مرد و هزار تماشاگر عراقی از این مسابقه بازدید خواهند کرد. این در حالی است که ستاد مبارزه با کرونا در روز گذشته با انتشار اطلاعیه ای از عدم قطعیت برگزاری این مسابقه با تماشاگر خبر داده بود

فوری؛ ایران- عراق با تماشاگر برگزار می شود
کلانشهر- دیدار تیم‌های ایران و عراق با مجوز دولت با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.
 
به گزارش "ورزش سه"،‌ بنابر خبری که دقایقی پیش از فدراسیون فوتبال به دست ما رسید، مسابقه حساس ایران و عراق در روز هفتم دور دوم انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا با حضور 11 هزار تماشاگر برگزار خواهد شد. 

 بنابر پیش‌نویس های قبلی 2 هزار تماشاگر، 8 هزار تماشاگر مرد و هزار تماشاگر عراقی از این مسابقه بازدید خواهند کرد. این در حالی است که ستاد مبارزه با کرونا در روز گذشته با انتشار اطلاعیه ای از عدم قطعیت برگزاری این مسابقه با تماشاگر خبر داده بود.

در ساعات آینده مسائل مربوط به فروش بلیت و نحوه حضور تماشاگران در ورزشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

نکته مهم درباره ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار ایران و عراق، رعایت پروتکل های بهداشتی است. فدراسیون فوتبال سامانه‌ای را طراحی کرده تا افراد بر اساس کد ملی شان غربالگری شوند و فقط افرادی که دو دوز واکسن زده‌اند و تست شان منفی است بتوانند بلیت خریداری کنند.

بر این اساس هر فردی که تستش مثبت شده باشد و دو دوز واکسن روی کد ملی اش ثبت نشده باشد، نمی‌تواند بلیت دیدار ایران و عراق را بخرد. ضمن اینکه قطعا 2 هزار بلیت برای خانم ها است و مردان نمی‌توانند آن را خریداری کنند.

نظر شما:

security code