خبر خوش وزارت جهادکشاورزی اعلام شد؛

سیب زمینی با قیمت 10 هزار تومان از فردا توزیع می شود


۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۵ | کد خبر: ۱۸۶۲۹ چاپ

ذخایر سیب زمینی ما فوق العاده است. هدف ۶۰۰ هزار تنی صادرات نیز محقق شده است. اما به دلیل تنظیم بازار و ایجاد آرامش در بازار مصوب شد که امکان و مجوز ورود ۱۰۰ هزار تن سیب زمینی به کشور در صورت نیاز فراهم شود

سیب زمینی با قیمت 10 هزار تومان از فردا توزیع می شود
کلانشهر- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی از توزیع سیب زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان از فردا در همه میادین میوه و تره بار خبر داد.

علیرضا رضازاده با بیان اینکه با توجه به تقویم سالانه محصولات کشاورزی و وقوع سیل و یخبندان نگرانی‌هایی در خصوص تامین سیب زمینی وجود داشت، گفت:ذخایر سیب زمینی ما فوق العاده است. هدف ۶۰۰ هزار تنی صادرات نیز محقق شده است. اما به دلیل تنظیم بازار و ایجاد آرامش در بازار مصوب شد که امکان و مجوز ورود ۱۰۰ هزار تن سیب زمینی به کشور در صورت نیاز فراهم شود.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد،ادامه داد:همچنین قرار است از فردا در همه میادین میوه و تره بار سیب زمینی با قیمت مصوب ۱۰ هزار تومان توزیع شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی تصریح کرد:در سامانه بازرگام نیز در حال حاضر سیب زمینی با قیمت ۹۸۰۰ تومان بارگذاری شده است و مردم می‌توانند ثبت سفارش کرده و درب منزل تحویل بگیرند.