این دختر 8 ساله که سال گذشته پدرش را از دست داده، گفت این اقدام را با هدف آرامش روح پدر و ترویج اقدامات خیرخواهانه و کمک به نیازمندان انجام داده‌ام

هدیه تولد دختر 8 ساله زمینه آزادی 2 زندانی را فراهم کرد
کلانشهر- دختر 8 ساله‌ای با اهدای هدایای تولد خود زمینه آزادی 2 زندانی جرایم مالی غیر عمد و زمینه آزادی 2 زندانی و جهادی شدن یک زندانی دیگر در استان فارس را فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس، منصور تقی زاده سروستانی رئیس دادگاه عمومی بخش جویم در این باره گفت: با اقدام این خیر 8 ساله علاوه بر آزادی دو زندانی جرایم غیر عمد یک زندانی نیز با ارائه تسهیلات قانونی به صورت جهادی دوران محکومیت را سپری خواهد کرد.

 تقی زاده با بیان اینکه در راستای تأکید مسئولان عالی قوه‌قضاییه و رئیس کل دادگستری استان فارس مبنی بر حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد پیش از این نیز اقدامات ویژه‌ای در این خصوص انجام شده است، گفت: علاوه بر بازدید‌های هدفمند از زندان و فراهم آوردن شرایط آزادی برخی از محکومان مالی و جرائم غیرعمد با استفاده از تأسیسات ارفاقی، بسته‌های حمایتی معیشتی نیز با کمک خیرین در اختیار خانواده زندانیان قرار گرفته است.

 

این دختر 8 ساله که سال گذشته پدرش را از دست داده، گفت این اقدام را با هدف آرامش روح پدر و ترویج اقدامات خیرخواهانه و کمک به نیازمندان انجام داده ام.