مشخص شد ۴ نفر سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ فاقد پلاک به وسیله کلت کمری به سمت این مرد، که به صورت پیاده در حال حرکت در خیابان بوده تیر اندازی و سریعا از محل متواری شده اند

جزئیات قتل عضو ستاد اقامه نماز جمعه با تیراندازی
کلانشهر- فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از قتل مسلحانه عبدالله کاردار عضو ستاد اقامه نماز جمعه چابهار، توسط سرنشینان مسلح و ناشناس خودروی پژو پارس خبر داد.

ابراهیم کوچکزائی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۵۰ ظهر دیروز در پی اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل مسلحانه مردی میانسال در تقاطع خیابان های باهنر و قدس شهر چابهار، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند.

وی افزود: باحضور مأموران در صحنه و طی تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد ۴ نفر سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ فاقد پلاک به وسیله کلت کمری به سمت این مرد، که به صورت پیاده در حال حرکت در خیابان بوده تیر اندازی  و سریعا از محل متواری شده اند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: بر اثر این تیر اندازی فرد مذکور از ناحیه سینه و هر دو پا مجروح و سریعا به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل می شود ولی تلاش تیم پزشکی برای نجات جان وی بی نتیجه مانده و این مرد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت میکند.

 
وی  خاطرنشان کرد: در بررسی اولیه تیم رسیدگی کننده به پرونده مشخص شد مقتول از اعضای ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت  چابهار است که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس به منظور شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز و تیم های ویژه کارآگاهان شروع بکار و سرنخ هایی نیز به دست آمده که  نتیجه در ساعات آتی اطلاع رسانی خواهد شد.