نتیجه رفتار زشت مامور سد معبر با دستفروش معلول؛مامور شهرداری عزل شد

کلانشهر- روز گذشته فیلم کوتاهی از درگیری یکی از مامورین سد معبر شهرداری منطقه سه تبریز با یک معلول دستفروش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های بسیاری در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز در این توضیحات آمده است:برخود فرض می‌دانیم در راستای اطلاع رسانی شفاف و دقیق در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با برخورد فیزیکی یکی از عوامل سد معبر شهرداری منطقه سه با معلول سد معبر کننده توضیحاتی را ارائه دهیم.

ضمن محکوم کردن اقدام یکی از عوامل سد معبر (مسئول  تخلفات منطقه) طی برگزاری جلسه فوری در محل شهرداری در مورد اتفاق رخ داده تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

 

به دستور شهردار کلانشهر تبریز و تاکید شهردار منطقه فرد خاطی از مسئولیت خود عزل و مقرر گردید شهرداری منطقه نسبت به برخود انضباطی شامل تعلیق فرد خاطی تا مشخص شدن کلیات ماجرا و همچنین دلجویی و تفقد از فرد  معلول به‌خاطر نحوه برخورد عوامل سد معبر در اسرع وقت اقدامات مناسب را معمول دارد. (لازم به ذکر است با وجود تذکرات چندین باره ماموران شهرداری این فرد  نسبت به رفع سد معبر خودداری کرده است.)

رسالت اصلی شهرداری تبریز حفظ ارزش‌ها و احترام به شخصیت والای انسانی است از همین‌رو از هرگونه رفتاری که باعث خدشه‌دار نمودن حیثیت، شأن و کرامت انسانی گردد به شدت مورد مذمت و نکوهش قرار گرفته و در صورت مشاهده با خاطیان برخورد قاطع و قانونی انجام می‌شود.

نظر شما:

security code