توقیف پورشه حادثه ساز با راننده ۱۶ ساله 


۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۶ | کد خبر: ۱۸۶۸۲ چاپ

ماموران نسبت به متوقف کردن این خودرو اقدام کرده و همزمان سوابق پلاک آن را نیز مورد استعلام قرار دادند که در جریان آن مشخص شد این خودرو دارای سه فقره دستور قضایی برای توقیف است

توقیف پورشه حادثه ساز با راننده ۱۶ ساله 
کلانشهر- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف یک دستگاه سواری پورشه که فردی ۱۶ ساله رانندگی آن را برعهده داشت، خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی، در این باره گفت: حوالی ساعت ۱۳:۴۰ ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حال گشت زنی در محدوده غربی تهران بودند که در محدوده بزرگراه یادگار امام با حرکات عجیب یک دستگاه سواری پورشه مواجه شدند.

وی با بیان اینکه راننده این خودرو در حال انجام حرکات نمایشی و تخلفات حادثه ساز با خودروی سواری بود، گفت: در همین راستا ماموران نسبت به متوقف کردن این خودرو اقدام کرده و همزمان سوابق پلاک آن را نیز مورد استعلام قرار دادند که در جریان آن مشخص شد این خودرو دارای سه فقره دستور قضایی برای توقیف است.  

همه‌خانی ادامه داد: در همین راستا نیز طرح مهار اجرا شده و دقایقی بعد خودروی پورشه متوقف شد که در این حین راننده از خودرو پیاده شده و ماموران متوجه شدند که وی تنها ۱۶ سال سن داشته و گواهینامه نیز ندارد.

*عکس تزئینی است

نظر شما:

security code