رهبر انقلاب:مردم حرف پزشکان را گوش کنند

من هم تزریق نوبت سوم واکسن کرونا را انجام دادم/ روی ماسک زدن اصرار دارم


۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۲ | کد خبر: ۱۸۷۲۱ چاپ

توصیه می‌کنم به مردم عزیزمان که به هر حرف متخصصین و صاحب‌نظران این رشته توجه کنند و گوش کنند. آنچه که آنها صلاح می دانند و لازم می دانند انجام بدهند

من هم تزریق نوبت سوم واکسن کرونا را انجام دادم/ روی ماسک زدن اصرار دارم
کلانشهر -در سالگرد بیعت تاریخی همافران با حضرت امام خمینی (ره) در ۱۹ بهمن ۱۳۵۷، جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده کل قوا دیدار کردند.

به گزارش ایسنا،‌ گزیده بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی بدین شرح است:

من مقیدم به شیوه‌نامه‌هایی که پزشکان اعلام می‌کنند. بنده تقید دارم، یعنی وظیفه می دانم برای خودم که آنها را عمل کنم و عمل می کنم. اصرار روی ماسک دارم و این نوبت سوم تزریق این واکسن را هم من انجام دادم.

توصیه می‌کنم به مردم عزیزمان که به هر حرف متخصصین و صاحب‌نظران این رشته توجه کنند و گوش کنند. آنچه که آنها صلاح می دانند و لازم می دانند انجام بدهند.

آن روز (۱۹ بهمن ۵۷) آن جوانهای افسر و درجه‌دار و عمدتاً همافرانی که در آن دیدار عجیب با امام شرکت کردند و بیعت کردند، این بیعت، بیعت با شخص نبود. این بیعت، بیعت با هدفها بود. بیعت با آرمانها بود. بیعت با آن جهاد مقدسی بود که امام فرمانده مقتدر آن جهاد بود.

هر کس در هر دوره‌ای که در مسیر آن آرمان‌ها حرکت کند، در واقع در این حرکت سهیم و شریک است؛ بنابراین شما فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی هم جزو کسانی هستید که از افتخارات نوزدهم بهمن بهره‌مندید. حرکت آن روز نیروی هوایی ضربه‌ی آخری بود که بر پیکر پوسیده‌ رژیم پهلوی وارد شد و خیمه‌ی منحوس رژیم پهلوی را نابود کرد.

هر جایی که نیروی حق در مقابل کفر وارد میدان بشود، دشمن با همه‌ جلال و جبروت ظاهری که باطن و مغز ندارد در محاسباتش اشتباه می‌کند؛ همیشه همین‌جور است.

آمریکا امروز از جایی ضربه می‌خورد که هرگز آن را محاسبه نکرده است. امروز دو رئیس‌جمهور آمریکا ــ رئیس‌جمهور قبلی و رئیس‌جمهور فعلی ــ اینها دست به دست هم دادند که تتمه‌ آبروی آمریکا را ببرند و دارند می‌برند.

این خبر تکمیل می شود.