دعوت سه گیلانی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان

دو کشتی گیر و یک مربی از استان گیلان به مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور دعوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، نقی هدایتی با اعلام این خبر اظهار کرد: از سوی فدراسیون کشتی، 31 کشتی گیر به اردوی جدید تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان دعوت شدند که از این تعداد، 2 کشتی گیر از این استان است. 

رئیس هیات کشتی استان گیلان افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کشتی، مهدی احدی زناب کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن 45- کیلوگرم به همراه کشتی گیرانی از استان‌های قم و خوزستان در این وزن به اردوی تیم ملی دعوت شد.

 

وی ادامه داد: همچنین فربد سیرتی دیگر کشتی گیر شایسته گیلانی به همراه 2 کشتی گیر مازندرانی در وزن 55- کیلوگرم به مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور دعوت شد. 

هدایتی بیان کرد: علاوه بر حضور این دو کشتی گیر شایسته گیلانی، مهرداد کاظمی نیز از این استان به عنوان مربی در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور حضور خواهد یافت. 

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: این دو کشتی گیر و مربی گیلانی به همراه تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران طی هفته گذشته در رقابت‌های بین‌المللی جام پیروزی ترکیه حضور یافته بودند که در نهایت، مهدی احدی زناب موفق به کسب مدال برنز شده بود. 

هدایتی ادامه داد: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان از امروز، سوم اردیبهشت ماه در خانه کشتی مجموعه ورزشی تختی شهر ارومیه آغاز می‌شود که کشتی گیران حاضر به مدت 10 روز زیرنظر مربیان تمرین می‌کنند. 

نظر شما:

security code