این زوج تا زمان زایمان،متوجه بارداری نشدند!

پدیده ای عجیب در زندگی زن و شوهری که بعد از ۲۵ سال انتظار صاحب فرزند شدند


۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۸ | کد خبر: ۱۹۰۴۱ چاپ

پس از مراجعه این زوج به بیمارستان شهر بیرم به عنوان شکایت از درد ناحیه شکم، پزشک کشیک، زن را به سونوگرافی می‌فرستد و مسئول سونوگرافی به آنها اعلام می‌کند که شما باردار هستید و باید هر چه سریع‌تر، زایمان انجام دهید

پدیده ای عجیب در زندگی زن و شوهری که بعد از ۲۵ سال انتظار صاحب فرزند شدند
کلانشهر - خانواده‌ای در بیرم لارستان فارس بعد از ۲۵ سال چشم انتظاری، سرانجام صاحب فرزند شدند.

 پدر خانواده که کارمند بانک است، متوجه وضعیت همسرش می‌شود و او را با گمان اینکه شاید بیماری دارد، برای درمان به بیمارستان منتقل می کند.

دکتر بعد از سونوگرافی می گوید که همسر شما باردار بوده و به سرعت او را به اتاق عمل انتقال می‌دهند و این خانواده صاحب پسری به نامِ محمدعلی می شوند.

حسن عبدالهی، پدر نوزاد گفت: ما حدود 25 سال است که ازدواج  کردیم  و تاکنون بچه دار نشده بودیم، به دلیل سپری شدن زمان زیاد، دیگر به فرزندآوری امیدی نداشتیم.

عبدالهی با بیان اینکه تا زمان زایمان، من و همسرم متوجه بارداری او نشده بودیم، ادامه داد: تا اینکه روز گذشته همسرم را که دچار درد شده بود، به بیمارستان بردم و پزشک خبری به ما داد که 25 سال آرزوی آن را داشتیم.

پدر نوزاد در ادامه راجع به وضعیت جسمی فرزند خود بیان کرد: فرزندم دیشب تا صبح در بیمارستان بیرم بود و صبح امروز به بیمارستان لامرد فارس انتقال دادند تا تحت مراقبت باشد و حال مادرش نیز مساعد است.

وی خطاب به مردم گفت: از‌ اینکه خداوند بعد از سالها به ما عنایت کرده و چنین هدیه ارزشمندی عطا نموده، خوشحالم و از مردم می‌خواهم برای سلامتی فرزندم دعا کنند.

در ادامه  با عرفانی زاده، رئیس بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) بیرم این موضوع را جویا شدیم: یک خانواده بعد از 25 سال بدون هیچ‌گونه اقدام درمانی، صاحب فرزند شدند.

وی افزود: پس از مراجعه این زوج به بیمارستان شهر بیرم به عنوان شکایت از درد ناحیه شکم، پزشک کشیک، زن را به سونوگرافی می‌فرستد و مسئول سونوگرافی به آنها اعلام می‌کند که شما باردار هستید و باید هر چه سریع‌تر، زایمان انجام دهید.
 
عرفانی‌زاده بیان کرد: ساعت 11 شب مادر را به اتاق عمل انتقال دادند و و ساعت 12:20 دقیقه فرزند متولد شده است.

رئیس بیمارستان بیرم ادامه داد: موقع تولد، نوزاد بدحال می شود و متخصص ریه او را معاینه و اقدام درمانی اولیه انجام می‌شود و صبح امروز، نوزاد را به بیمارستان لامرد  انتقال می دهند.