khanekhodro

مامور وظیفه‌شناس ایستگاه مترو دانشگاه شریف بعد از شنیدن خبر بد شدن حال یک مسافر بخاطر گم‌کردن بسته طلاهایش،جستجو برای یافتن آن را آغاز کرد و موفق شد با پیداکردن طلاها به مسافر بدحال، امیدی دوباره بدهد.

مامور وظیفه شناس مترو تهران ۴۸۰ پلاک طلا را به صاحبش بازگرداند
کلانشهر -چند روز پیش یکی از همکاران پلیس مترو ایستگاه امام خمینی (ره) با متصدی امور دفتری ایستگاه دانشگاه شریف تماس گرفت و از ماجرای گم‌شدن بسته‌ای که حاوی طلا با ارزشی حدود ۷۰۰ میلیون تومان بود خبر داد.

 مسافر بعد از آمدن به اتاق پلیس در ایستگاه امام خمینی (ره) بخاطر بد شدن حالش به اورژانس منتقل شده بود و با دادن نشانی ظاهری بسته خواسته بود تا کاری برایش بکنند.

مهدی معصومی متصدی امور دفتری ایستگاه دانشگاه شریف، جدا از مسئولیتش بخاطر حس انسان‌دوستانه و روحیه خدمت‌رسانی به مردم برای پیداکردن بسته موردنظر به‌سرعت برای گشت‌زنی به سکو رفت اگرچه امیدی برای پیداکردن نداشت اما نمی‌توانست بی‌تفاوت باشد.

وی در این‌ خصوص گفت: خود را به سکو ایستگاه رساندم و مشغول کنترل سکو به سمت انتهای آن بودم که متوجه شدم قطار در حال ورود به ایستگاه است سریع خودم را به ابتدا سکو و جایی که آسانسور برای خروج مسافران است و تعدادی از دست‌فروشان حضور داشتند رساندم، طبق اعلام پلیس طلاها در کیسه‌زباله مشکی بود و من هم دنبال بسته‌ای با همین مشخصات بودم که قبل از رسیدن به آسانسور، بروی صندلی که یک مسافر در کنار آن نشست بود یک بسته مشابه دیدم با فریاد از مسافر پرسیدم بسته برای شماست؟ پاسخی نداد و سریع سوار قطار شد.

بسرعت بسته را برداشتم قسمتی از آن باز شد بود و محتویاتش مشخص بود وقتی مطمئن شدم همان بسته مدنظر است سریعاً بسته را به اتاق بردم و به پلیس و انتظامات ایستگاه خبر دادم.

 بسته میلیونی طلا که توسط مهدی معصومی مسئول کاردان ایستگاه دانشگاه شریف پیدا شد در حضور پلیس و نیروهای انتظامات ایستگاه به صاحبش که دیگر با شنیدن پیدا شدن طلاها حالش رو به بهبودی بود بازگردانده شد.

این نیروی متعهد شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه برای چندمین بار است که اموال گمشده یا سرقت شده مسافران را به صاحبانش باز می‌گرداند.

ناوگان مترو تهران و حومه در هفت خط و بیش از ۱۴۰ ایستگاه فعال است و روزانه بیش از یک میلیون مسافر از این ناوگان ریلی جابجا می شوند.

منبع: ایرنا
اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code