khanekhodro

رکود کامل بازار؛

خودروهای مونتاژی ۱۵ میلیون تومان ارزان شدند


۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۱ | کد خبر: ۱۹۴۰۸ چاپ

در حال حاضر ثبات بر بازار حاکم بوده و نوسان نرخ دلار هم بازار خودروها را به تغییر وادار نکرده و قیمت ها تغییرات چندانی نداشته است.

خودروهای مونتاژی ۱۵ میلیون تومان ارزان شدند

کلانشهر: بازار خرید و فروش خودرو امروز برخلاف تمام سالهای گذشته که در شب عید باید رونق قابل توجهی داشت در رکود به سر برده و معاملات اندکی در‌ آن انجام می شود. نکته قابل توجه اینجاست اکثر خریداران دست از معامله کشیده و منتظر تعیین و تکلیف مذاکرات و برنامه های مجلس برای واردات خودرو هستند، همین موضوع عاملی شده تا در خودروهای وارداتی با کاهش 15 میلیون تومانی و در خودرو های داخلی شاهد کاهش یک تا سه میلیون تومانی قیمت ها باشد.

 

در حال حاضر ثبات بر بازار حاکم بوده و فعالان بازار هم می گویند، نوسان نرخ دلار هم بازار خودروها را به تغییر وادار نکرده و قیمت ها ثابت مانده است. در بازار امروز رانا پلاس با قیمت 309 میلیون تومان، دنا معمولی با قیمت 351 میلیون تومان و دنا پلاس توروبو اتوماتیک با قیمت 488 میلیون تومان به فروش می رسد.

 

علاوه براین سمند سورن 314 میلیون تومان، سمند ال ایکس با موتور ای اف سون 280 میلیون تومان، پژو 206 تیپ دو 268 میلیون تومان، پژو 206 تیپ پنج 330میلیون تومان و پژو 206 صندوقدار 324 میلیون تومان به فروش می رسد.

 

در محصولات سایپا نیز پراید 111 با قیمت 183 میلیون تومان، ساینا 194 میلیون تومان، تیبادو 183 میلیون تومان تیباصندوقدار 180 میلیون تومان کوئیک آر 198 میلیون تومان و کوئیک معمولی 193 میلیون تومان فروخته می شود.