khanekhodro

این نیسان آبی را 600 میلیون تومان خریدند


۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۲ | کد خبر: ۱۹۶۳۹ چاپ

«نیسان آبی» با قیمت پایه ۲۰۰ میلیون تومان به مزایده گذاشته شده بود و در مجموع ۱۲۹ هزار و ۸۴۲ نفر از صفحه این مزایده بازدید کردند

این نیسان آبی را 600 میلیون تومان خریدند
کلانشهر: ماشین نیسان آبی در سریال اخیر منوچهر هادی، فروش ۶۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی خود را به زندانیان مالی (حوادث جاده‌ای) اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، خودروی سریال «نیسان آبی» با هدف ترویج کمک به زندانیان مالی (حوادث جاده‌ای) هفته گذشته، به مزایده گذاشته شد و در این مزایده، ۸۶ پیشنهاد برای خرید این خودرو ارائه شد که در نهایت به قیمت ۶۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به نفع زندانیان تصادفات جاده‌ای به فروش رسید.

«نیسان آبی» با قیمت پایه ۲۰۰ میلیون تومان به مزایده گذاشته شده بود و در مجموع ۱۲۹ هزار و ۸۴۲ نفر از صفحه این مزایده بازدید کردند. مزایده «نیسان آبی» از ۸ صبح  یازدهم اسفند آغاز و در ساعت ۲۰ هجدهم اسفند ماه به پایان رسید. 

هزینه حاصل از این مزایده با همراهی ستاد دیه به زندانیان مالی (حوادث جاده‌ای) اختصاص پیدا خواهد کرد تا در آستانه سال نو، چند تن از رانندگانی که به دلیل عدم تمکن مالی در پرداخت دیه ناشی از تصادف، راهی زندان شده بودند، در کنار خانواده‌های خود باشند.


نظر شما:

security code