khanekhodro

از همکارانمان درخواست کردیم که به جای گندم، عدس و نظایر این‌ها به علت کمبود و گرانی، تخم نارنج کاشته شود. امسال نیز بیشتر سبزه نارنج کاشته شده است

آخرین قیمت گل و گیاه شب عید/ به جای گندم و عدس،نارنج کاشته شده است
کلانشهر: رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه اعلام کرد که قیمت گل و گیاه برای شب عید افزایشی نخواهد داشت.

اکبر شاهرخی با بیان اینکه امسال نسبت به سال گذشته تولید گل و گیاه در کشور بیشتر شده است، گفت: قیمت‌ گل و گیاه برای شب عید افزایشی نخواهند داشت. البته بازار رکود است و تاکنون تقاضای خرید بسیار کم بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر رز شاخه‌ای ۳۰ هزار تومان، داودی دسته‌ای ۴۰ هزار تومان، نرگس شاخه‌ای ۵۰۰۰ تومان، آلسترومریا شاخه‌ای ۱۰ هزار تومان و قرنفل دسته‌ای ۳۰ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه به قیمت گل و گیاه پر فروش شب عید نیز اشاره کرد و گفت: سنبل بسته به نوع آن۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان، لاله ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان و سینره ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد که نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

وی همچنین افزود: سبزه‌های عید نیز بسته به اندازه و نوع ظروف استفاده شده از ۳۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان در بازار قیمت دارد.

شاهرخی در پایان گفت: از همکارانمان درخواست کردیم که به جای گندم، عدس و نظایر این‌ها به علت کمبود و گرانی، تخم نارنج کاشته شود. امسال نیز بیشتر سبزه نارنج کاشته شده است.

بر اساس مشاهدات میدانی از مغازه‌های سطح شهر تهران قیمت هر شاخه گل رز ۴۰ هزار تومان، مریم ۲۵ هزار تومان، داودی ۴۰ هزار تومان، آلسترومریا ۲۵ هزار تومان، شب بو ۴۰ هزار تومان، سنبل ۱۵۰ هزار تومان، سبزه عید ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان و  نیز قرنفل ۴۰ هزار تومان است.

نظر شما:

security code