khanekhodro

علی دایی در واکنش به بدهی مالیاتی:

این وصله ها به من نمی چسبد


۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۸ | کد خبر: ۱۹۷۲۴ چاپ

ما این تولیدی که می‌گویند به خاطر بدهی مالیاتی تعطیل شده را ۵ سال قبل تعطیل کردیم و می‌خواهیم برندی جدید و جهانی رونمایی کنیم

این وصله ها به من نمی چسبد
کلانشهر: روز گذشته خبرگزاری صدا و سیما با انتشار متن کوتاهی از تعطیلی تولیدی پوشاک علی دایی خبر داد و مدعی شد در حاشیه مراسم تقدیر از تولید کنندگان پوشاک ورزشی، این خبر اعلام شده و این موضوع را به بدهی مالیاتی دایی ربط داد در حالی که سالهاست اداره مالیات در پایان هر سال از علی دایی به عنوان شهروند نمونه در پرداخت به موقع مالیات نام می‌برد. اصل ماجرا این است که علی دایی پنج سال قبل این تولیدی را تعطیل کرد و این تعطیلی هیچ ارتباطی به مالیات ندارد.

علی دایی در همین خصوص گفت: تولیدی پوشاک را پنج سال قبل تنها به این دلیل که در یک مکان تجاری، تولیدی پوشاک انجام می‌دادیم و از لحاظ اقتصادی انجام کار تولیدی در ملکی که کاربری تجاری دارد، به صرفه نیست، تعطیل کردم. نه بدهی مالیاتی داشتم و نه به شخص حقیقی یا حقوقی ریالی بدهکار بودم. در آن مقطع به همین دلیلی که گفتم و به واسطه فعالیت‌های دیگرم، تولیدی را تعطیل کردم و موضوع بدهی مالیاتی را تکذیب می‌کنم.

علی دایی تاکید کرد: اتفاقا در حال ارائه محصول جدیدی به بازار هستم تا آن را با کیفیتی به مراتب بهتر و بالاتر از برند قبلی به بازار عرضه می‌کنم. این برند جدید که از لحاظ کیفیت قابل قیاس با برندهای معتبر جهانی است، بعد از عید نوروز به بازار می‌آید و برایم جالب است که در آستانه عرضه این برند، بحث تعطیلی پوشاک علی دایی آن هم به دلیل بدهی مالیاتی مطرح می‌شود. مطمئن باشید این یک دروغ بزرگ است و من برند قبلی پوشاکم را خودم پنج سال قبل تعطیل کردم و هرگز بدهی مالیاتی نداشتم. به این دروغ‌ها توجه نکنید. 

نظر شما:

security code