khanekhodro

روابط عمومی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح درباره قتل ۴ نفر توسط یکی از سربازان یکی ازپادگان‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بوشهر، تاکید کرد: شایعه انگیزه قتل بدلیل نرفتن به مرخصی کذب است و قبل از اخذ اظهارات متهم هیچ ادعایی صحت ندارد.

قتل چهار سرباز به دلیل نرفتن به مرخصی کذب است/ قبل از اخذ اظهارات متهم هیچ ادعایی صحت ندارد

کلانشهر: صبح امروز همزمان با اولین روز فروردین ۱۴۰۱ خبری شوکه کننده منتشر شد مبنی بر اینکه سرباز یکی ازپادگان‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بوشهر، با اسلحه چهار هم‌خدمتی خود را به قتل رسانده است.

 

روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح در گفتگو با میزان در رابطه با جزییات این حادثه گفت: در پی اطلاع از حادثه بازپرس دادسرای نظامی به همراه دادستان نظامی استان در محل حضور پیدا کرده و دستورات اولیه به تیم پزشکی قانونی و تشخیص هویت صادر شد و سریعا اکیپ‌های دستگیری متهم اقدامات خود را اغاز کردند.

 

شایان ذکر است در این حادثه یکی از سربازان، با اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت چهار همخدمتی خود کرده و متواری میشود.

 

خاطر نشان می‌گردد متهم پس از تیراندازی در خارج از پادگان، یکی از مردم محلی را به گروگان میگیرد که با اقدامات انجام شده فرد گروگان آزاد میشود، اما متهم متواری میشود.

 

روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به جزئیات دستگیری متهم گفت: در ادامه با دستور بازپرس، اقدامات فنی و استفاده از نیروهای متخصص و بالگرد کل منطقه تحت نظر قرار گرفت که در نهایت، متهم ساعتی پیش دستگیر شد.

 

روابط عمومی سازمان با اشاره به اینکه هنوز علت دقیق حادثه و انگیزه قاتل مشخص نیست، اعلام کرد: شایعه انگیزه قتل بدلیل نرفتن به مرخصی کذب است و قبل از اخذ اظهارات متهم هیچ ادعایی صحت ندارد.

 

گفتنی است تحقیقات درخصوص این حادثه بصورت ویژه در حال انجام است و با تکمیل تحقیقات اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.

نظر شما:

security code