khanekhodro

تصادف در لنگرود ۹ نفر را راهی بیمارستان کرد


۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۴ | کد خبر: ۱۹۹۱۸ چاپ

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان گفت: برخورد ٢ دستگاه خودرو عصر امروز چهارشنبه در محدوده چاف _ جمخاله شهرستان لنگرود ٩ مصدوم بر جا گذاشت.

تصادف در لنگرود ۹ نفر را راهی بیمارستان کرد

کلانشهر: دکتر پیمان اسدی گفت: این حادثه که به دلیل برخورد پراید و پژو اتفاق افتاد، موجب مصدومیت ٩ نفر از سرنشینان این خودروها شد.

 

 رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان، افزود: با دریافت این حادثه ترافیکی، تیم فوریت های پزشکی برای امدادرسانی به محل تصادف در محدوده چاف_چمخاله به سمت دستک اعزام شدند.

 

وی خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه توسط اورژانس پیش بیمارستانی پس از امدادرسانی برای ادامه درمان به بیمارستان حسین پور شهرستان لنگرود منتقل شدند.

 

اسدی بر ضرورت رعایت نکات ایمنی در حین رانندگی و در طول سفر تاکید کرد و ادامه داد: باید نسبت به بستن کمربند ایمنی و صحبت نکردن با گوشی همراه توجه جدی شود تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از رانندگان خواست تا در زمان بروز خستگی و کم خوابی از رانندگی خودداری کنند

 

وی تصریح کرد: به کودکان آموزش داده شود تا در حین حرکت از بازی کردن با دستگیره های اتومبیل، بازکردن در و قرار دادن دست و سر خود خارج از پنجره اتومبیل خودداری کنند.

 

طرح امداد نوروزی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از ۲۵ اسفندماه گذشته آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.