کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می گوید حضور زنان در ورزشگاه همیشه دغدغه بازیکنان این تیم بوده است. او با اشاره به غیبت هواداران زن در ورزشگاه گفت: حضور بانوان همواره برای ما یک دغدغه بوده و امیدواریم در بازی های تدارکاتی آتی در ایران این اتفاق رخ دهد‌.

جهانبخش: از ماندن زنان پشت ورزشگاه غمگین شدم/ فوتبال برای همه است

کلانشهر: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می گوید حضور زنان در ورزشگاه همیشه دغدغه بازیکنان این تیم بوده است.

 

 

زنان با وجود خریداری بلیت، نتوانستند در ورزشگاه امام رضا حاضر شوند که این مسئله با واکنش کاپیتان تیم ملی ایران همراه بود.

 

علیرضا جهانبخش بعد از گلزنی مقابل لبنان، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و در نشست خبری گفت: خدا را شکر بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، موقعیت های خوبی در نیمه دوم ایجاد کردیم و بعد از بازی قبل، مقابل کره جنوبی این بازی برای ما مهم بود که دور مقدماتی را با پیروزی به پایان برسانیم‌. از امتیاز بازی خانگی و بازی در شهر مشهد و حضور هواداران استفاده کردیم.

 

او با اشاره به غیبت هواداران زن در ورزشگاه گفت: حضور بانوان همواره برای ما یک دغدغه بوده و امیدواریم در بازی های تدارکاتی آتی در ایران این اتفاق رخ دهد‌.

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: به یاد تمام کسانی که امروز کنار ما نبودند هم هستیم، کریم انصاریفر‌د، سامان قدوس، مهدی طارمی و تمام کسانی که امروز نبودند جایشان به شدت خالی بود. بسیار همه زحمت کشیدند و خوشحالیم که به این موفقیت در پایان رقابت‌ها دست یافتیم.

 

وی ادامه داد: بازی کردن در شهرهای دیگر به جز تهران، اینکه باعث می شود مردم در کنارمان باشند خوشحال‌کننده است. در شهرهای مختلف وقتی می‌بینیم که مردم از ما حمایت می‌کنند، انرژی می‌گیریم. ورزشگاه خیلی خوبی بود ولی زمینش می‌تواند بهتر باشد. زمین روی کیفیت بازی تاثیر گذاشت ولی در کل استادیوم مناسب بود. امیدوارم در شهرهای دیگر هم حضور یابیم و حمایت مردم در شهرهای دیگر را هم حس کنیم‌. بازیکنان هم خوشحال بودند که توانستند به این بهانه به زیارت بروند. امیدوارم در اردوهای بعدی هم تیم تکمیل شود و دیگر مصدومی نداشته باشیم.

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره غیبت زنان در ورزشگاه گفت: وسط نیمه نگاه کردم که ببینم بانوان در استادیوم هستند اما نبودند. قبل از بازی به ما گفتند قرار است بانوان باشند‌. من در بازی با عراق هم گفتم که چقدر خوشحالیم تک‌تک بازیکنان تیم ملی که در کنار خانواده هایمان جشن بگیریم.

 

وی ادامه داد: نمی دانم چرا چنین موضوعی اینقدر بزرگ شده و فکر می‌کنم واقعا اگر بخشی از استادیوم به بانوان اختصاص یابد خیلی خوب است. فوتبال برای همه است و همه باید از این موضوع لذت ببرند. حتی اگر ۵ درصد هم بشود باید به بانوان اختصاص یابد. این موضوع خیلی می تواند به افزایش سطح فرهنگ ما هم کمک کند. من عکسی دیدم که صدها خانم نتوانستند وارد ورزشگاه شوند و واقعا غمگین شدم. کاش این اتفاق خوب در مشهد رخ می داد.

نظر شما:

security code