طارمی گزینه اول جانشینی زلاتان در میلان


۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۰ | کد خبر: ۲۰۱۴۶ چاپ

پایگاه خبری کالچو مرکاتو از مهاجم ملی‌پوش ایران به عنوان یکی از جانشینان زلاتان ابراهیموویچ سوئدی در تیم پرافتخار میلان یاد کرده است.

طارمی گزینه اول جانشینی زلاتان در میلان
کلانشهر: درخشش مهدی طارمی در لیگ فوتبال پرتغال و گلزنی وی در لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم‌های بزرگ موجب شده تا نگاه قدرت‌های فوتبال قاره سبز به سمت و سوی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران باشد. بعد از پیشنهاد تیم فوتبال آرسنال انگلیس اکنون تارنمای خبری کالچو مرکاتو مدعی است که تیم آث میلان یکی از مشتریان جدی این بازیکن بوشهری به شماری می‌رود.

در گزارش کالچو مرکاتو آمده است مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو پرتغال با وجود ۲۸ سال سن در ۳۹ بازی برای این تیم ۱۸ گل به ثمر رسانده و نقش مهم در برتری‌های این تیم برابر رقیبان داشته است. این پایگاه خبری ارزش مهاجم ملی‌پوش ایران را ۲۰ میلیون یورو ارزیابی کرده است.

در ادامه این گزارش از طارمی به عنوان یکی از جایگزین‌های زلاتان ابراهیموویچ  سوئدی یاد شده است.

 

البته کالچو مرکاتو اشاره‌ای نیز به دیگر جانشینان زلاتان داشته و نوشته است: در صورت عدم توافق با مهاجم ایرانی نشود امکان حضور دیووک اوریگی در تیم میلان زیاد است.

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران با به ثمر رساندن ۴ گل و ۲ پاس گل در رقابت‌ها بهترین بازیکن مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا لقب گرفت.

این اتفاق در حالی است که طارمی در ۴ دیدار از مرحله نهایی غایب بود و نتوانست برای یوزهای ایران به میدان برود.