طرح پیش فروش سایپا عادی و ویژه مادران شامل شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا و سایپا ۱۵۱ از چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

آغاز پیش فروش ۶ محصول سایپا در طرح عادی و ۵ محصول ویژه مادران از چهارشنبه

کلانشهر: اولین طرح فروش محصولات شرکت سایپا در سال ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

این بخشنامه از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت ۲ روز اجرا خواهد شد.

 

در این طرح پیش فروش عادی شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا و سایپا ۱۵۱ و طرح پیش فروش ویژه مادران شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا ارائه شده است.

متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت نام در طرح مذکور را انجام دهند.

 

آغاز پیش فروش یکساله ۵ محصول سایپا ویژه مادران در سال جدید

به نقل از برنا، گروه خودروسازی سایپا، بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۹ آبان ماه مجلس شورای اسلامی، پیش فروش یکساله خودروهای شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس را از ۱۷ فروردین ماه آغاز می‌کند.

 

ثبت نام برای طرح پیش فروش یکساله محصولات یاد شده ویژه مادران با دو‌ فرزند و بیشتر از ساعت ۹ صبح ۱۷ فروردین ماه به مدت دو روز و به صورت شبانه روزی است.

 

متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت‌نام در طرح مذکور را انجام دهند. بر این اساس زمان تحویل خودروها یکساله در نظر گرفته شده و از مهرماه سال جاری تحویل خودروهای شاهین و کوییک.آر انجام می‌شود.

 

در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد پس از برگزاری قرعه کشی، در صورت منتخب شدن امکان ثبت‌نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم می‌شود و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان‌های ذی ربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.