مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: هر نیمکت برای حداکثر دو دانش آموز در نظر گرفته شده و اگر تعداد دانش آموزان از این ظرفیت بیشتر باشد، تمهیدات لازم جهت حضور دانش آموزان در ایام زوج و فرد فراهم شده است.

دانش آموزان کلاس های پر تعداد در گیلان زوج و فرد می شوند
کلانشهر: محمد فائزی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، دغدغه اولیای دانش آموزان از بازگشایی مدارس را دغدغه مجموعه آموزش و پرورش دانست و اظهار کرد: خودمان را اولیای دانش آموزان می دانیم و لذا تدارکات لازم برای رفع نگرانی های بهداشتی و بخش سلامت در راستای بازگشایی مدارس در نظر گرفته شده است.

 وی با بیان اینکه کلیه دانش آموزان با ماسک در کلاس های درس حاضر می شوند و مدیران مدارس در صورت لزوم باید ماسک در اختیار دانش آموزان قرار دهند، گفت: بهداشت مدرسه و تهویه کلاس ها و نظافت سرویس های بهداشتی نیز در دستور کار است.

 مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در گفت وگوی ویژه خبری باران، دانش آموزان را نیازمند تجربه حضور در فضای زنده، طبیعی و موثر مدرسه دانست و تصریح کرد: بسیج قابل توجهی از بازرسان برای نظارت بر مدارس صورت گرفته و ادارات تابعه آموزش و پرورش استان در حال همکاری جدی با علوم پزشکی هستند.

 

 فائزی، از دریافت آمار کلاس های پر تعداد در سطح مدارس استان خبر داد و خاطرنشان کرد: هر نیمکت برای حداکثر دو دانش آموز در نظر گرفته شده و اگر تعداد دانش آموزان از این ظرفیت بیشتر باشد، تمهیدات لازم جهت حضور دانش آموزان در ایام زوج و فرد فراهم شده است.

 وی از اولیا خواست با سامانه «shekayat.medu.ir» در ارتباط باشند و بیان کرد: به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش مشکلات مدارس هستیم و به محض دریافت گزارش، طی روز بعد اقدام خواهیم کرد.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code