سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان؛

حقمان شکست مقابل سپاهان نبود/ نبرد ملوان برای کسب جام


۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۵ | کد خبر: ۲۰۵ چاپ
حقمان شکست مقابل سپاهان نبود/ نبرد ملوان برای کسب جام

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با اشاره به بدشانسی مقابل سپاهان اصفهان گفت: در این دیدار موقعیت‌های پرشماری خلق کردیم و حقمان شکست مقابل تیم صدرنشین لیگ نبود.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از فارس، مریم ایران‌دوست با اشاره به شکست خفیف یک بر صفر مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: بازیکنانمان مقابل سپاهان اصفهان صدرنشین لیگ برتر با تمام توان جنگیدند و با حمایت هوادارانمان موقعیت‌های پرشماری خلق کردیم.

وی با اذعان به اینکه شکست مقابل سپاهان عادلانه نبود افزود: اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم دست‌کم با اختلاف سه گل مقابل سپاهان اصفهان به برتری دست پیدا می‌کردیم و نخستین پیروزی خانگی‌مان را جشن می‌گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با بیان اینکه ملوانی‌ها تشنه پیروزی هستند بیان کرد: بازیکنان هم‌قسم شده‌اند در هفته سوم لیگ برتر مقابل آذرخش تهران نخستین پیروزی‌مان را پس از بازگشت مجدد به لیگ برتر جشن بگیریم.

ایران‌دوست با اشاره به حضور پرشور هواداران ملوان در ورزشگاه تختی انزلی خاطرنشان کرد: انزلی شهری فوتبال خیز است و هواداران ملوان به‌خوبی مقابل سپاهان از تیممان حمایت کردند و شاهد یک دیدار روبه‌جلو از ملوان بودند.

وی نمایش بازیکنان تیمش مقابل سپاهان را بی‌نقص دانست و گفت: بازیکنان با بازی خوبی که مقابل سپاهان به نمایش گذاشتند کادر فنی را شگفت‌زده کردند و نشان دادند از پتانسیل بالایی برخوردار هستند، ملوان تیم بزرگی است و دیدار مقابل آذرخش می‌تواند شروع پیروزی‌هایمان در لیگ برتر باشد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان با اشاره به دوری تقریباً سه‌ساله ملوان از سطح اول فوتبال کشورمان افزود: بازگشت به شرایط اولیه کمی سخت است، انتظار کادر فنی از بازیکنان هماهنگی در نیم‌فصل دوم بود ولی بازی برتر و هماهنگ بازیکنان مقابل سپاهان ما را به آینده امیدوارتر کرد.

ایران‌دوست با بیان اینکه ملوان در پایان فصل قطعاً جام می‌گیرد بیان کرد: بازی در ورزشگاه خانگی تختی مقابل هوادارانمان پس از پنج سال جوی فوق‌العاده رقم زد، ملوان سه سال منحل شده بود و دو سال نیز بازی‌هایمان در رشت برگزار می‌شد.

نظر شما:

security code