امیدواریم حاج محمدی بهترین انتخاب باشد


۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۲ | کد خبر: ۲۰۶۳ چاپ
امیدواریم حاج محمدی بهترین انتخاب باشد

رییس شورای شهر رشت گفت: از بین دو گزینه افشار و حاج محمدی در نهایت حاج محمدی برای شهردار رشت انتخاب شد و امیداریم بهترین انتخاب باشد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، امیرحسین علوی در نود و یکمین جلسه شورای شهر رشت گفت: پیرو مذاکره با وزارت کشور، شورا منتظر اعلام نظر وزارت کشور ماند ولی تاکنون پاسخ مشخصی دریافت نکرده است و با درخواست اعضای شورا انتخاب شهردار در دستور کار قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در این مدت شورا خیلی از حرفها و فشارهای بیرونی و کار شکنی ها در مسیر انتخاب شهردار را به جان خریده ، ولی کسی نمی پرسد کاری که ما کردیم چرا نتیجه اش را برای ما نمی آورند.

علوی افزود: همانند دفعات قبل برای دو گزینه ای که قرار است امروز رای گیری شود، رایزنی های لازم با نهادهای مرتبط صورت گرفته و امیدوارم چهارمین منتخب شورا پس از طی هزاران خان، بر کرسی شهرداری بنشیند.

وی به دیدار شورا با استاندار هم اشاره کرد و گفت: استاندار زمانیکه هجمه به شورا وارد بود، از خود مایه گذاشت و به احترام شورا پیگیر انتخاب اعضای شورا بود. از مردم پنهان نماند، قرار بود طی ۳ روز مجدد انتخاب شهردار بررسی گردد و با وجود دیدار با استاندار طی دو هفته هنوز نتیجه مشخصی از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.

رییس شورای اسلامی شهر رشت افزود: استعلام های شفاهی برای گزینه های جدید مجدد صورت گرفته است و جواب ها متفاوت بوده است.

علوی گفت: انتخاب شهردار دستور جلسه بود و از بیرون مجموعه شورا خواستار توقف رای گیری بودند تا پاسخ وزارت کشور بیاید. با این حال روزمه دو گزینه ناصر حاج محمدی و افشار در جلسات غیر رسمی شورا بررسی شده و بین این دو گزینه رای گیری می شود. اعضای شورا در این طولانی شدن تاخیر بی تقصیر هستند و امیدواریم این انتخاب بهترین انتخاب باشد و پس از آن دیگر شاهد شیطنت ها نباشیم.

در انتهای این جلسه با حضور ۱۱ عضو شورای شهر رشت، ناصر حاج محمدی با ۱۰ رای بعنوان شهردار منتخب رشت انتخاب شد.