خبری جذاب برای بینندگان 20 ساله «عصر یخبندان»

سنجاب کارتون عصر یخبندان بالاخره به بلوطش رسید/فیلم


۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۳ | کد خبر: ۲۰۶۴۱ چاپ

استودیوی بلو اسکای (Blue Sky) سازنده فیلم‌های عصر یخبندان، در سال ۲۰۲۱ تعطیل شد. در آخرین خبر‌های که این استدیو نشر کرده گفته که خبر‌های خوبی برای طرفدارانش دارد و با اشتراک گذاشتن تصویری از سنجاب و یا همان اسکرات (Scrat) نوشته که او سرانجام به بلوط مورد علاقه، چیزی که می‌خواست رسید.

سنجاب کارتون عصر یخبندان بالاخره به بلوطش رسید/فیلم
کلانشهر: در آخرین خبرهای که این استدیو نشر کرده گفته که خبرهای خوبی برای طرفدارانش دارد و با اشتراک گذاشتن تصویری از سنجاب و یا همان اسکرات(Scrat) نوشته که او سرانجام به بلوط مورد علاقه، چیزی که می‌خواست رسید.

این سنجاب دوست داشتنی فیلم عصر یخبندان که به دنبال بلوط خود بود در فیلم عصر یخبندان به شخصیت دوست داشتی تبدیل شد.

بلو اسکای استدیو در سال ۱۹۸۷ آغاز به کار کرد و اولین فیلم تولیدی آن عصر یخبندان در سال ۲۰۰۲ تولید شد.

 

در این استدیو پنج سری دیگر فیلم عصر یخبندان از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۲۲ تولید شد. این استدیو هفت فیلم کوتاه تولید کرد و دو برنامه ویژه تلویزیونی و حتی یک سریال انیمیشنی به نام سنجاب تولید کرد.
انیمیشن 2999

زمانی زیادی را دربرگرفت که این استدیو خدا حافظی کند. در کلیپ جدید سنجاب عصر یخبندان را نشان می‌دهد که او بالاخره توانست بلوط را بخورد. چیزی که او در شش فیلم دیگر عصر یخبندان به دنبالش بود.

در بیانیه‌ای این شرکت که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده، گفته‌: "ما از اینکه توانستیم فیلم‌های خود را بیشتر از هرکسی وارد زندگی مردم کنیم خوشحالیم. امیدوارم که شما نیز چنین لذت را ببرید.ما از ته قلب از شما سپاسگزاریم، از اینکه در این سال‌ها با ما بودید."

گفتنی است عصر یخبندان در کنار انیمیشن‌های اسپین‌آف‌های منِ نفرت‌انگیز و شرک جزو سه انیمیشن تاریخ قرار دارد.نظر شما:

security code