مرگ بانوی صومعه سرایی بر اثر صاعقه

صاعقه در روستای اسپند چهارراه فتمه سر صومعه سرا یک نفر را کشت و ۳نفر را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان گفت: در ساعت 16عصرامروز 4بانویی که در شالیزار روستای اسپند چهارراه فتمه سر صومعه سرا در حال نشاء برنج بودند دچار صاعقه (رعدوبرق) شدید شدند که یک بانوی 45ساله در دم کشته و 3نفر مجروح شدند.
اسدی افزود: 3نفر از مجروحان به بیمارستان صومعه سرا انتقال یافتند که 2نفر سرپائی مداوا شدند و یک نفر بستری و تحت درمان قرار دارد.
2نفر هم در آستانه اشرفیه در اثر برخورد صاعقه مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
عصر امروز ۲خانم ۵۱ساله که در شالیزارهای روستای استخر بیجار آستانه اشرفیه مشغول کار کشاورزی بودند در اثر صاعقه شدید دچار مصدومیت شدند.
با حضور امدادگران اورژانس این دو خانم به بیمارستان کوثر این شهرستان منتقل شده و پس از مداوای اولیه، مصدومان برای درمان های بیشتر به بیمارستان ولایت رشت منتقل شدند.
به گفته مدیر بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه حال یکی از این دو نفر که از ناحیه گردن و بازو دچار سوختگی شدند وخیم است.
بارش شدید باران و باد باعث افتادن 12 اصله درخت در فومن هم شد.
خانعلی زاده رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای فومن گفت: براثر بارش باران شدید وباد چهار اصله درخت در جاده فومن - رشت – فومن - صومعه سرا و فومن - شفت بر زمین افتاد که با تلاش نیم ساعته راهداران این راهها باز گشائی شد.
همچنین به گفته غلام نیا شهردار فومن بارش باران شدید باعث افتادن 8 اصله درخت در مناطق شهری فومن شد که این درختان سریعا جمع آوری و عبور و مرور به حالت عادی باز گشت.
این حادثه خوشبختانه خسارت های جانی و مالی نداشت.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code