نماینده رشت و خمام در مجلس مطرح کرد؛

وقفه ۲ ساله در راه اندازی مرکز سرطان در گیلان


۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۰ | کد خبر: ۲۱۶۷۲ چاپ

نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به نبود امکانات در جهاد دانشگاهی، گفت: کار تکمیل مرکز سرطان در گیلان دو سال است که به سرانجام نرسیده و راه اندازی نشده است.

وقفه ۲ ساله در راه اندازی مرکز سرطان در گیلان
کلانشهر : جبار کوچکی نژاد پیش از ظهر پنج‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس جهاد دانشگاهی گیلان با بیان اینکه جهاد و دانشگاه‌ها به هم نزدیک هستند و ارتباط تنگاتنگی دارند، اظهار کرد: باید از امکانات یکدیگر برای خدمات دهی به مردم استفاده کنید.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی باید گره و مشکلات حوزه فناوری را حل کند، افزود: جهاد دانشگاهی باید علمدار حرکت علمی کشور باشد.

جبار کوچکی نژاد

 

وی تصریح کرد: دانشگاه بسته عمل کرده و به جهاد دانشگاهی امکانات نمی‌دهد به طور مثال کار تکمیل مرکز سرطان در گیلان دو ساله که به سرانجام نرسیده و راه اندازی نشده است.

کوچکی نژاد با بیان اینکه چند سالی است که پژوهشکده محیط زیست در کشور بودجه مستقل می‌گیرد، ادامه داد: امیدواریم جهاد دانشگاهی پژوهشکده محیط زیست را به پژوهشگاه تبدیل کند تا ردیف بودجه دائمی بگیرد.

وی با بیان اینکه پژوهشکده محیط زیست می‌تواند درباره پسماند پاسخگو باشد، تصریح کرد: مسئولان گیج شده اند که از چه راهی برای حل این موضوع اقدام کنند.

قائم مقام دادگستری گیلان مطرح کرد؛
کاهش زمان رسیدگی پرونده ها به ۱۳ روز
 امضای تفاهم نامه همکاری مجمع مشورتی نظام مسائل گیلان و جهاد دانشگاهی؛
تشکیل بانک اطلاعاتی جامع از مسائل گیلان و دستیابی به راه حل های علمی

نظر شما:

security code