با حکم عباسی استاندار گیلان؛

۳ مدیر جدید استانداری معارفه شدند/تصاویر


۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۳ | کد خبر: ۲۱۷۷۰ چاپ

استاندار گیلان با بیان اینکه چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی نیازمند مدیریت موثر است، صیانت از سرمایه‌های اجتماعی و انجام اقدامات کارآمد در جهت اعتلای فرهنگی و اجتماعی را مورد تاکید قرار داد

۳ مدیر جدید استانداری معارفه شدند/تصاویر
کلانشهر: اسدالله عباسی ظهر امروز (یکشنبه) در جلسه تکریم و معارفه مدیران‌کل سابق و جدید امور سرمایه‌گذاری و اشتغال، هماهنگی امور اقتصادی و امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مسئولیت را امانتی الهی برای خدمت به مردم خواند و افزود: باید تلاش شود تا در راه تحقق اهداف سازمانی و نوگرایی در انجام امور، گام های موثری برداشته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛وی بر لزوم چابکی و تعهد به اجرای هرچه بهتر کارها از سوی همه مدیران  تاکید کرد و گفت: باید برای پویایی و ارتقاء سازمانی همسو با منویات رهبر معظم انقلاب و راهبردهای دولت مردمی سیزدهم، کوشش و در این مسیر از دانش افراد متخصص بهره گرفته شود.

استاندار گیلان رویکرد رئیس‌جمهوری در رسیدگی به مشکلات و ساماندهی امور کشور حتی در روزهای تعطیل را الگوی مدیریتی ذکر و اضافه کرد: مدیریت زمان برای افزایش بهره‌وری، استفاده بهینه از منابع و انضباط اداری سه مولفه مهم در تحقق اهداف توسعه محور سازمانی‌ست که باید به آن توجه کرد.

 

دکتر عباسی چالش‌های حوزه اقتصادی استان و لزوم اجرای سیاست‌های اثربخش در این بخش با مدیریتی جهادی را مورد تاکید قرار داد و عنوان داشت: در حوزه سرمایه‌گذاری نیز باید با همتی مضاعف، تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت های استان؛ موتور تولید و توسعه شتاب بیشتری بگیرد.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی نیازمند مدیریت موثر است، صیانت از سرمایه‌های اجتماعی و انجام اقدامات کارآمد در جهت اعتلای فرهنگی و اجتماعی را مورد تاکید قرار داد.

وی از مدیران جدید خواست تا با استعانت از خداوند متعال و الگوبرداری از چهره های ماندگار و شاخص ایران اسلامی همچون سردار سلیمانی، روند حرکت از وضعیت موجود به سوی وضعیت مطلوب را با عزمی جهادی دنبال کنند.

در این مراسم از زحمات سیامک حیدری تقدیر و پریسا خیرخواه به‌عنوان سرپرست اداره‌کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان منصوب شد. خیرخواه، چهره فرهنگی و مدیر مدرسه شاهد و فرزند شهید نادر خیرخواه اولین بخشدار منطقه ماسال و شاندرمن و شهید ترور است.

همچنین با تقدیر از تلاش‌های الهیار مصباحی و مونا پورقاسم؛ به ترتیب کیوان حسن زاده به‌عنوان سرپرست اداره کل هماهنگی امور اقتصادی و محسن اولیایی به عنوان سرپرست اداره‌کل امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گیلان منصوب شدند.

سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان معارفه شد؛
مسعود کاظمی جانشین عباس صابر شد
یادی از روح الله قهرمانی مرد خاکستری گیلان؛
گیلان دوستی که شَر نرِساند/تصاویر

نظر شما:

security code