خط و نشان دختر ووشوکار ایران برای سجاد غریبی؛

هالک فتوشاپی را بدون لمس کردن در یک دقیقه شکست می دهم


۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۴ | کد خبر: ۲۱۸۱۷ چاپ

در زمانی که من درگیر مسابقات wlf بودم یک آقای فتوشاپی با کلی تبلیغ و سر و صدا وارد ماجرا شد. از همان اول مشخص بود که همه چیز فیک است و بعد از مدتی مردم نیز متوجه ماجرا شدند.

هالک فتوشاپی را بدون لمس کردن در یک دقیقه شکست می دهم
کلانشهر : الهه منصوریان زن ووشوکار ایران می‌گوید حاضر است با رعایت شئونات اسلامی با سجاد غریبی مبارزه کند.

الهه منصوریان که با جام wlf به ایران بازگشت با سازمان معتبر گلوری قرارداد بست ولی به خاطر تعلل و ندانم کاری مدیران، پروسه بیست روزه او سه ماه طول کشید تا در نهایت منصوریان به مسابقه اولش در هلند نرسد.

اما منصوریان بعد از بازگشت از این مسابقات ادعای جالب توجهی در خصوص سجاد غریبی مطرح کرد. او در این خصوص گفت: درست در زمانی که من درگیر مسابقات wlf بودم یک آقای فتوشاپی با کلی تبلیغ و سر و صدا وارد ماجرا شد. از همان اول مشخص بود که همه چیز فیک است و بعد از مدتی مردم نیز متوجه ماجرا شدند. 

 

زیر یک دقیقه هالک ایرانی را شکست می دهم

حالا دوست دارم در موردش حرف بزنم. من حاضرم بدون تاچ کردن (لمس کردن) و هرگونه برخورد نزدیک، با ایشان مبارزه کنم! یعنی ضمن حفظ تمام شئونات اسلامی حاضرم با این آقا مبارزه کنم و قول می دهم که ایشان را در کمتر از یک دقیقه شکست بدهم.

این را حتما از طرف من بگویید تا بعضی ها بدانند که نباید با نام ایران و اعتبار ورزش یک مملکت به این راحتی بازی کنند. بعضی ها با هر پول و هر پیشنهادی به چین و یا جاهای دیگر می روند تا فقط در رینگ حاضر شوند و مسابقه بدهند.

آنها کمترین پول را می‌گیرند و این کار را انجام می‌دهند و هرگز هم به این فکر نمی‌کنند که برای بعضی های دیگر مثل من چه اتفاقی می افتد. وقتی طرف با پول کم می رود تا از فلان ورزشکار خارجی کتک بخورد ضررش را من می‌بینم،چون هم قیمت من پایین می آید و هم آبرویم می‌رود.

گفتنی است «سجاد غریبی» که می گوید قبلا قهرمان پاورلیفتینگ استان بوشهر شده است طی سالهای اخیر و با انتشار عکس های عجیب از هیکل خود در اینستاگرام به شهرت رسید. 

سال گذشته اعلام شد که او و  «مارتین فورد»‌ انگیلسی از چهره‌های مطرح ورزش‌های نمایشی با یکدیگر مبارزه می‌کنند. 

اما با حضور در محل معارفه،روشن شد که هیکل غریبی از آنچه در فیلم و عکس های اینستاگرامی منتشر می کند کوچک تر است و مارتین فورد با یک حرکت او را به زمین انداخت. به دنبال این ماجرا گفته شد که هم غریبی و هم فورد این مبارزه ساختگی را برای تبلیغات و کسب سود مالی راه انداخته بودند.(بیشتر بخوانید) در عین حال غریبی گفت که مارتین فورد از او ترسیده و فرار کرده است.(اینجا بخوانید)