یک پرستار جوان تهرانی به دلیل اشتباه پزشکان در تزریق داروی بیهوشی در کلینیک در زمانی که برای انجام عمل زیبایی بینی به این کلینیک مراجعه کرده بود، هم اکنون به کما رفته است.

عمل زیبایی بینی پرستار تهرانی را به کما برد/ احتمال قطع عضو وجود دارد

کلانشهر: «رویا»، پرستار جوان که 30 سال دارد و هفته گذشته برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی به یک کلینیک زیبایی معروف در تهران مراجعه کرد.

 

 

پیگیری های خبرنگار رکنا از مسئولان روابط عمومی بیمارستانی پرستار جوان در آن کار می کرد نشان می دهد که پزشکان «کلینیک» در حین فرآیند بیهوشی جهت انجام عمل بینی، دو بار به این پرستار داروی بیهوشی تزریق می کنند و ظاهرا بروز اشتباه در انجام بیهوشی فشار خون این پرستار جوان را به شدت پایین می آورد و او را به کما می برد.

 

بلافاصله رویا به بیمارستانی که در نزدیکی «کلینیک» قرار دارد، منتقل می شود و با وجود این که تا کنون هشت بار عمل CTR روی این پرستار جوان انجام شده است، اما هنوز پرستار جوان از کما بیرون نیامده است و به گفته خانواده اش، حتی احتمال دارد که به دلیل آمبولی، پزشکان مجبور به قطع پای او شوند.

 

گفتنی است؛ رویا از پرستاران سخت کوش بوده که در ایام کرونا تلاش های زیادی را برای ارائه خدمات مطلوب به بیماران این بیمارستان انجام داده و پیش از وقوع این اتفاقات ناگوار، قرار بود در آینده ای نزدیک جشن نامزدی خود را برگزار کند.

نظر شما:

security code