مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی:

کودک آزار مرندی تحت تعقیب قضایی است


۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۸ | کد خبر: ۲۳۰۴ چاپ
کودک آزار مرندی تحت تعقیب قضایی است

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: پدری که در شهرستان مرند اقدام به کودک آزاری کرده بود، تحت تعقیب قضایی است، از دادستان خواسته‌ایم تا روشن شدن وضعیت پدر و مادر و تکلیف آنها، این کودک را به طور موقت به بهزیستی بسپارند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، محسن ارشدزاده در تشریح این خبر اظهار کرد: روز پنجشنبه (دوم خرداد ماه) یک مورد کودک آزاری به اورژانس اجتماعی گزارش شد و پس از بررسی مددکاران که بلافاصله در محل حضور یافتند، مشخص شد که کودک از سوی پدر مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. 

وی افزود: پدر کودک پس از انتقال وی به بیمارستان، متواری شده و این دختر بچه سه ساله هم اکنون در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز بستری است، وی به دلیل شدت جراحات وارده، بیهوش شده و خونریزی مغزی کرده بود که پس از مداخلات درمانی، هوشیاری‌اش را به دست آورده و بهبود پیدا کرده است و پروسه درمان ادامه دارد. 

وی تاکید کرد: بهزیستی استان نیز علیه پدر به دادگستری مرند اعلام جرم کرده و مراجع قضایی پیگیر ماجرا هستند و اقدامات لازم از طریق مراجع قضایی انجام شده است. 

ارشدزاده خاطرنشان کرد: متاسفانه سال گذشته نیز مورد مشابهی در شهرستان مرند روی داده بود، اما کمتر موردی پیش می‌آید  که کودک به بیمارستان منتقل شود.

روایت شیرین نجاتِ چند خانواده بعد از ریزش ناگهانی یک پُل
نجات، به سبک دهقان فداکار اینبار توسط یک زن جوان تکرار شد

نظر شما:

security code