تصویب افزایش بهای برگ سبز چای


۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۰ | کد خبر: ۲۳۲۲ چاپ
تصویب افزایش بهای برگ سبز چای

با پیشنهاد سندیکای کارخانجات چای کشور، افزایش مبلغ سه هزار و 500 ریالی بهای برگ سبز چای بر اساس توافق چایکاران و کارخانجات به تصویب رسید.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، در مجمع مشترک توسعه اقتصادی استان؛ با پیشنهاد سندیکای کارخانجات چای کشور افزایش مبلغ ۳ هزار و 500  ریالی به بهای برگ سبز چای بر اساس توافق چایکاران و کارخانجات به تصویب رسید که این مبلغ تماماً توسط کارخانجات و بدون افزایش بار مالی برای دولت کارسازی خواهد شد.

همچنین شیوه نامه ساماندهی و لایروبی حوزه آب حوضچه‌ها و کانال‌های کشتیرانی در حوزه وظایف اداره کل بنادر و دریانوردی و اداره کل شیلات مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

استاندار گیلان در این جلسه با اشاره به نشست بین وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که بر پایه پیشنهادات و ابتکارات استان گیلان صورت گرفته بود، خاطرنشان کرد: برخی از راهکارهای گیلان که در زمینه استفاده چند منظوره از منابع آبی طراحی و ارائه شده بود، در سطح ملی مورد استقبال دستگاه‌های ذیربط قرار گرفت و در آستانه ابلاغ در سطح ملی است.

مصطفی سالاری با اشاره به اهمیت برخی شیوه‌نامه‌ها در راستای حل مشکلات این استان گفت: مواردی مانند چگونگی بهره‌گیری از منابع آبی، استفاده از رودخانه‌ها و سدهای بزرگ جهت تولید اشتغال و رونق اقتصادی همواره دارای اهمیت زیادی بود که در جلسه مذکور مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به بهره‌گیری از اماکن تاریخی استان جهت درآمدزایی و تولید اشتغال تصریح کرد: در این راستا بسیاری از برنامه‌ها و طرح‌ها استفاده از اماکن تاریخی استان برای مرمت، درآمدزایی و تولید اشتغال دارای اهمیت است. 

نظر شما:

security code