آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه رسانه‌های معاند و دشمنان نظام اسلامی شیطان هستند گفت: رهبر معظم انقلاب شخصیتی هستند که به اذعان رسانه‌های معروف غرب "ایشان یک ابرسیاست‌مداری هستند که نقشه‌های دشمنان را قبل از اینکه از اتاق اندیشه‌ورز دشمن خارج شود می‌خواند و برای مقابله با نقشه‌های دشمن راهکار دارد‌"

 ثبات مدیریت در حوزه های اجرایی استان گیلان جدی گرفته شود/جمهوری اسلامی زنان پاکدامنی دارد که مانند عروسک خیمه شب بازی نیستند 
کلانشهر :امام جمعه رشت گفت: عدم ثبات در مدیریت‌ها در همه بخش‌ها با آثار منفی همراه است و نباید با‌ مردم بازی شود چراکه مردم به عملکرد مسئولان می‌نگرند و ارزیابی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: والدین از آغازین روزهای حیات فرزندشان بایستی در تربیت و ادب فرزندان خود کوشا باشند و ادب گاهی به‌واسطه گفتار و رفتار است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه تأثیرات ادبِ رفتاری بیشتر از ادب گفتاری است تصریح کرد: ادب دارای انواع و اقسام مختلفی است و "داشتن نظم در زندگی" یکی از انواع ادب است بنابراین کسی که نظم در زندگی را رعایت کند قطعاً آثار فراوان فردی و اجتماعی در زندگی وی لمس می‌شود.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به هشتم ذی‌الحجه مصادف با حرکت امام حسین(ع) از مکه به سوی عراق و سه‌شنبه سالروز قیام مسجد گوهرشاد علیه کشف حجاب رضاخان را مورد اشاره قرار داد و گفت: امام(ره) می‌فرماید "اسلام نمی‌خواهد زن به عنوان یک شئ و کالا باشد بلکه اسلام در تلاش است تا شخصیت زن را حفظ و از او یک انسان کارآمد بسازد."

نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: دشمنان تهی‌مغز و رسانه‌های معاند بدانند که هر روز به اقتدار جمهوری اسلامی افزوده می‌شود و نظام اسلامی در ساحات جهانی و در دل ملت‌ها جای دارد و دشمنان داخلی و خارجی نیز استخوانی در گلویشان و خاری در چشمانشان گیر کرده است و از نظام اسلامی کینه دارند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های معاند و دشمنان نظام اسلامی شیطان هستند گفت: رهبر معظم انقلاب شخصیتی هستند که به اذعان رسانه‌های معروف غرب "ایشان یک ابرسیاست‌مداری هستند که نقشه‌های دشمنان را قبل از اینکه از اتاق اندیشه‌ورز دشمن خارج شود می‌خواند و برای مقابله با نقشه‌های دشمن راهکار دارد‌"

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان افزود: جمهوری اسلامی زنان پاکدامنی دارد که مانند عروسک خیمه شب بازی نیستند و در وقت مناسب با چادرهای مشکی خود و قلبی مالامال از نور ایمان و معرفت به خداوند در عرصه حاضر می‌شود و دشمنان قادر به مقابله با این حجم از دختران و زنان پاکدامن جامعه ما نیستند.

امام جمعه رشت با اشاره به نشست اخیر اتحادیه ناتو و مطرح شدن مسئله چین و روسیه در این نشست ابراز داشت: در این نشست، روسیه را یک تهدید نظامی برای شمال و جنوب و غرب اروپا دانستند و چین را یک تهدید اقتصادی مطرح کردند چراکه وضعیت جدید چین و روسیه در مسئله اوکراین آنان را نگران کرده تا جایی‌که ایران را فراموش کرده و دستپاچه شدند.

آیت‌الله فلاحتی افزود: می‌خواستند ایران را در ساحات جهانی در یک انزوای قدرتی قرار دهند اما دیدند ایران فاتح میدان‌ها در دنیا شده و همین امر موجب شد که دیگر به ایران امیدوار نباشند چراکه تلاش کردند ایران را با تهدیدهای سیاسی اقتصادی از میادین دور نگه دارند اما‌ تلاششان بی‌فایده بود.

وی خطاب به اروپایی‌ها گفت: بیچاره‌ها! آمریکایی‌ها شما را هم فریب می‌دهند و از شما به عنوان یک ابزار استفاده می‌کنند تا مقابل قدرت‌های نوظهور بایستند و شما ابزار و عروسک خیمه‌ شب بازی غرب شده‌اید؛ اسراییل هم روز به روز به افول خود نزدیک‌تر می‌شود تا جایی‌که امروز خودشان می‌گویند که باید روی مسئله موجودیت اسرائیل فکری کنیم.

امام جمعه رشت با اشاره به برخی مسائل استانی و توجه جدی به ثبات مدیریت تصریح کرد: عدم ثبات در مدیریت‌ها در همه بخش‌ها با آثار منفی همراه است و نباید با‌ مردم بازی شود چراکه مردم به عملکرد مسئولان می‌نگرند و ارزیابی می‌کنند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان به خدمات فراوان دولت سیزدهم و ضعف در اطلاع‌رسانی‌های خدمات دولت اشاره و بیان کرد: خدمات فراوانی دولت سیزدهم انجام داده است که حتی خودی‌ها نمی‌دانند و انتظار می‌رود فرمانداران خدماتی که ارائه می‌شود را اطلاع‌رسانی کنند.

نظر شما:

security code