رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: بررسی‌ها در زمینه اجساد کشف شده در نجف‌آباد آغاز شده و تیم بسیار مجربی از مجموعه نیروی انتظامی و پزشکی قانونی با نظارت دادستانی شهرستان در حال بررسی ابعاد مختلف این قضیه هستند.

کشف اجساد حلق آویز یک خانواده ۵ نفره در نجف آباد اصفهان

کلانشهر: حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری در ارتباط با کشف اجساد حلق‌آویز یک خانواده در نجف‌آباد اظهارداشت: عصر روز جمعه خبری مبنی بر حلق‌آویز شدن ۵ نفر از اعضای یک خانواده توسط اهالی محل و همسایه‌ها به نیروی انتظامی اعلام شد و بلافاصله ماموران ما به همراه دادستان شهرستان و پزشکی قانونی و سایر افراد مرتبط برای بررسی صحنه حادثه در محل حاضر شدند.

 

وی افزود: جسدها فساد نعشی پیدا کرده بودند که حاکی از آن است که چند روز از این حادثه گذشته است؛ بلافاصله بررسی‌ها آغاز شده و تیم بسیار مجربی از مجموعه انتظامی و پزشکی قانونی با نظارت دادستانی شهرستان در حال بررسی ابعاد مختلف این قضیه هستند و به محض اعلام نتایج به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با رد فرضیه قتل در این حادثه عنوان کرد: آنچه که مسلم است این است که در بررسی موضوع با توجه به شواهد موجود در صحنه مسئله قتل که برخی به آن اشاره کرده‌اند تاکنون مطرح نشده است.

 

وی ادامه داد: این طبیعی است که در بررسی موضوع افراد مطلع و مرتبط با این خانواده که از قبل نیز با آن‌ها ارتباط داشتند احضار شوند تا در خصوص وضعیت قبل از این حادثه تحقیقاتی انجام و اطلاعات مرتبط با این موضوع از آن‌ها اخذ شود.

 

به کزارش کلانشهر، روز گذشته جسد یک زن، دو دختر، یک پسر جوان و یک کودک که همگی از اعضای یک خانواده هستند، در حالی که در زیر زمین خانه‌ای حلق آویز بودند، کشف شد.

نظر شما:

security code