ورود دادگستری گیلان به مرگ 4 شهروند در کانال آب کیسم آستانه :

ترک فعل مسئولان در حاظرف یک هفته مشکلات برطرف نشود با متخلفان برخورد می شود


۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۲ | کد خبر: ۲۳۵۰۹ چاپ

رئیس کل دادگستری گیلان به همراه مسئولان قضایی در محل وقوع حادثه پل کیسم شهرستان آستانه اشرفیه حضور یافت و دستوراتی را در این خصوص صادر کرد

ترک فعل مسئولان در حاظرف یک هفته مشکلات برطرف نشود با متخلفان برخورد می شود
کلانشهر : حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی در حاشیه بازدید از محل واژگونی خودرو در پل کیسم آستانه اشرفیه، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و بستگان حادثه سقوط خودرو در کانال جاده کیسوم تصریح کرد: اهمال، کم کاری و ترک فعل مسئولان ذیربط در نصب حفاظ و نرده آهنی و ایجاد ایمنی و امنیت جاده ای در این حادثه روشن و محرز است.

وی با اشاره به اینکه در گذشته نیز شاهد حوادث تلخ مشابهی در جاده های کانالی استان بوده ایم خاطرنشان کرد: دادستان شهرستان آستانه اشرفیه موظف است طی نامه ای برای ادارات متولی اعم از آب منطقه ای و راهداری مهلت یک هفته ای را جهت برطرف کردن نواقص و برقراری ایمنی برابر استاندارد های موجود مشخص کند.

رئیس کل دادگستری گیلان عنوان کرد: مدیرانی که ظرف مهلت مقرر شده به وظایف خود عمل نکنند مورد پیگرد سریع قانونی قرار خواهند گرفت.

مجید تاج الدینی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستانه اشرفیه نیز با بیان اینکه عصر روز گذشته، ۲۰ تیر یک دستگاه پراید در جاده کانالی پل کیسم از جاده منحرف شده و در کانال آب سقوط کرد، گفت: متاسفانه در این حادثه چهار نفر از همشهریان عزیزمان به دلیل خفگی در آب، جان خود را از دست دادند. (بیشتر بخوانید)

وی با اشاره به اینکه در بازدیدهای گذشته دادستانی در راستای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه که در معیت رئیس پلیس راه رشت - لاهیجان صورت گرفت، نواقص و مشکلات جاده های شهرستان به مدیران ارشد متولی در استان ابلاغ گردید، اظهار کرد: در این نامه طی ضرب الاجل یک ‌ماهه تاکید شد برابر اهمیت و ضرورت موضوع، مدیران مربوطه نسبت به رفع نواقص و برقراری ایمنی راه ها و جاده های کانالی شهرستان آستانه اشرفیه اقدام کنند.
ترک فعل مسئولان در حادثه پل کیسم آستانه اشرفیه محرز است/ظرف یک هفته مشکلات برطرف

نظر شما:

security code