مهاجم یاغی تیم ملی:

طارمی همچنان به اخراج اسکوچیچ امیدوار است!


۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۱ | کد خبر: ۲۳۸۲۳ چاپ

شنیده‌‌ها از نزدیکان مهاجم تیم ملی حاکی از آن است که طارمی کاملاً امیدوار است شخص دیگری به جای دراگان سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی است و گویا در این زمینه کدهایی نیز از طرف برخی مقامات به او داده شده است.

طارمی همچنان به اخراج اسکوچیچ امیدوار است!
کلانشهر: علی ولی‌اللهی- مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با وجود اعلام رسمی هیات‌رئیسه مبنی بر ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ امیدوار است مربی دیگری در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی بنشیند. گویا کدهایی نیز به طارمی در این زمینه داده شده است.

در مصاحبه مهدی طارمی که با عادل فردوسی‌پور انجام شد، مهاجم تیم ملی هرچه از دهانش درمی‌آمد خطاب به سرمربی تیم ملی گفت. مهدی با پیش کشیدن دعوت از ۵۰ بازیکن به اردوی تیم ملی به شایعه همکاری مرد کروات با دلال‌ها دامن زد، با صحبت از خط زدن و دعوت دوباره بازیکنان استقلال رسماً اقتدار اسکو را زیر سوال برد و با تکرار این جمله که با این وضعیت در جام جهانی به جایی نمی‌رسیم کیفیت فنی سرمربی تیم ملی را نابود کرد. و مگر یک مربی غیر از سلامت کاری، اقتدار و توانایی فنی چه چیز دیگری دارد؟ مهدی طارمی جوری حرف زد که انگار اسکوچیچ فاقد هر سه اینهاست.

ساعاتی بعد از انتشار این مصاحبه در کمال ناباوری هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال حکم به ابقای دراگان اسکوچیچ داد. خیلی از هواداران تیم ملی به طنز نوشتند در حال حاضر غمگین‌ترین بازیکن تیم ملی طارمی است. برخی دیگر خیلی جدی مطالبه خط زدن این ستاره یاغی از تیم ملی را مطرح کردند و عده‌ای از جانشینی او با شهاب زاهدی گفتند. نشان به آن نشان که اسکوچیچ در سخت‌ترین شرایط دوران فعالیتش در ایران و در حالی که لنگ در هوا به نظر می‌رسید تمام کارهایش را رها کرد و برای ملاقات با شهاب زاهدی راهی مجارستان شد.

در این بین برخی انتظار داشتند مهدی طارمی با تغییر شرایط توضیح قابل قبولی در مورد مصاحبه اخیرش بدهد اما تنها توضیح مهاجم تیم ملی اشاره به ماجرای حضور معاون اول رئیس‌جمهور و پسر او در اردوی تیم ملی و قول صدور مجوز واردات خودرو به بازیکنان بود؛ آن هم در یک توییت کوتاه.

حال اخباری از نزدیکان مهدی طارمی به گوش رسیده که نشان می‌دهد طارمی نه تنها قصد عذرخواهی یا توضیح بابت اظهاراتش علیه کادرفنی ندارد، بلکه کاملاً امیدوار است هرگز مجبور به انجام چنین کاری نشود. شنیده‌های خبرنگار اعتمادآنلاین از نزدیکان مهاجم تیم ملی حاکی از آن است که طارمی کاملاً امیدوار است شخص دیگری به جای دراگان سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی است و گویا در این زمینه کدهایی نیز از طرف برخی مقامات به او داده شده است.

به این ترتیب گویا طارمی قرار است فقط سکوت کند تا گذر زمان شرایط را به نفع او تغییر دهد. البته روز سه‌شنبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه انتخابات هشتم شهریور فدراسیون فوتبال ممکن است تغییری در کادر فنی تیم ملی به وجود آورد گفت چنین چیزی اتفاق نمی‌افتد، چراکه بیشتر ترکیب اعضای هیات‌رئیسه تغییری نخواهد کرد و در واقع همین نفرات فعلی هستند که باید هرگونه تغییر و تحول روی نیمکت تیم ملی را رد یا تایید کنند.

اگر مهدی طارمی طی چند روز آینده توضیح مناسبی در این خصوص ندهد به این معناست که آنچه نزدیکان او به صورت درگوشی مطرح کرده‌اند واقعیت دارد و با وجود تاکید هیات‌رئیسه مبنی بر ادامه همکاری با اسکوچیچ در جام جهانی٬ هواداران باید شاهد یک حاشیه بزرگ دیگر حول نیمکت تیم ملی باشند.