در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان لاهیجان، بلافاصله با تشکیل اکیپی ویژه پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت

دستگیری متهم ۲۷ ساله در لاهیجان با اتهام تیراندازی به سمت یک مغازه
کلانشهر: فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید محمدی‌نسب با بیان اینکه امنیت و آرامش جامعه از خطوط قرمر پلیس است، اظهار کرد: پاسخ پلیس به برهم زنندگان امنیت و آرامش شهروندان کوبنده و قاطع خواهد بود.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان لاهیجان، بلافاصله با تشکیل اکیپی ویژه پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان افزود: پس از حضور ماموران پلیس امنیت عمومی در صحنه و تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مرد جوانی حوالی ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه بامداد به علت خصومت شخصی با سلاح شکاری به سمت مغازه فردی در این شهرستان تیراندازی و پس از شکستن شیشه مغازه از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم متهم ۲۷ ساله این پرونده شناسایی و دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز از مخفیگاه وی کشف شد.

سرهنگ محمدی‌نسب در پایان با اعلام اینکه اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.