در تعطیلات 4 روز گذشته صورت گرفت؛

حضور امدادگران هلال احمر گیلان در 34 مورد حادثه


۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۱ | کد خبر: ۲۴۱۳ چاپ
حضور امدادگران هلال احمر گیلان در 34 مورد حادثه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امدادگران هلال احمر گیلان در تعطیلات چهار روز گذشته در 34 حادثه در استان حضور یافته و ضمن امداد رسانی به 410حادثه دیده 38 مصدوم را از مرگ حتمی نجات دادند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، مهدی ولی پور گفت: با آغاز تعطیلات، جمعیت هلال احمر استان علاوه بر پایگاه های امداد و نجات ثابت و موقت فصلی، 6 پایگاه  سیار را نیز جهت بالا بردن آرامش خاطر همشهریان و مسافران فعال کرد تا در صورت وقوع حادثه هر چه زودتر در صحنه حضور یابند.

وی افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در 34 حادثه به وقوع پیوسته در استان حضور یافته و ضمن امداد رسانی به 410حادثه دیده 38 مصدوم را از مرگ حتمی نجات دادند.

ولی پور با اشاره به اینکه پایگاه های امداد و نجات ثابت به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات به حادثه دیدگان است  ادامه داد: از 13 لغایت 18 خردادماه 218 نجاتگر و پرسنل در حوادث حضور یافته و خدمات لازم را به حادثه دیدگان ارایه کردند.

وی اظهار کرد: 30 دستگاه آمبولانس در طول تعطیلات گذشته برای خدمات رسانی به مصدومان به کار گرفته شد که ۲۴ نفر از مصدوم توسط آمبولانس‌های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند. 

نظر شما:

security code