رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: در راستای نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی در سطح عرضه و در راستای پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی و برخورد با متخلفان، ۷ واحد صنفی فروش پوشاک پلمب و به ۳۴۳ واحد تذکر داده شد.

پلمب ۷ مغازه و تذکر به ۳۴۳ واحد صنفی به علت عرضه پوشاک نامتعارف در گیلان

کلانشهر: سرهنگ «علی حیدرخواه» در گفت‌وگو با پلیس، اظهار داشت: با هدف صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در فروشگاه‌های پوشاک، طرح‌های کنترل و نظارت بر واحدهای مورد اشاره از سوی پلیس اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در همین راستا ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در استان گیلان از ۹۰۸ واحد صنفی فروش پوشاک بازدید کردند افزود: در این راستا به ۳۴۳ واحد تذکر ابلاغ و ۳۷ واحد اخطار پلمب و همچنین به دلیل‌عدم رعایت ضوابط و مقررات و توجه به تذکرات لازم از سوی متصدیان، ۷ واحد صنفی پلمب شد.

 

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان به اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و نظارت بر اصناف در راستای پیشگیری از ناهنجارهای اجتماعی و رعایت شئونات اسلامی در این مراکز اعم از عرضه پوشاک نامتعارف، تبلیغات محیطی نادرست و… اشاره کرد و اذعان داشت: مجموعه انتظامی با افراد سودجو که باعث هنجارشکنی می‌شوند، برخورد قانونی می‌کند.

این مقام انتظامی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما:

security code