فرمانده انتظامی گیلان: خودرو بدحجابان پس از اخطار دوم، توقیف می شود

 فرمانده نیروی انتظامی گیلان بیان کرد: در صورت مشاهده بی حجابی و بدحجابی در خودرو بلافاصله اخطار پیامکی برای صاحب خودرو ارسال می شود و در صورت تکرار جرم ، خودرو توقیف می شود.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایرنا سردار محمدرضا اسحاقی روز شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان در رشت اظهار داشت: تا کنون ۲۰ هزار و ۵۰۲ پیامک به خاطیان حجاب در خودرو ارسال شده که بیش از ۱۷ هزار خودرو مربوط به دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها بوده و مابقی مربوط به صاحبان خودروهای پلاک گیلان بوده است.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح آسیب‌های جامعه نیازمند اجرای کارهای فرهنگی است اظهار داشت: خوشبختانه تکرار جرم پس از اخطار اول کمتر از دو درصد بوده است.

 

وی فریضه امر به معروف و نهی از منکر را فریضه‌ای با ماهیت فرهنگی توصیف کرد و افزود: سواحل گیلان در معرض آسیب‌های هنجار شکنانه قرار دارد و نیازمند اجرای طرح‌های زیر بنایی فرهنگی است.

سردار اسحاقی اضافه کرد: این آسیب‌ها می‌بایست رصد شود و به جای راهکارهای سلبی، راهکارهای فرهنگی ارائه و سواحل گیلان به معنای واقعی ساماندهی شود.

نشست شورای فرهنگ عمومی گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران با موضوع عفاف و حجاب برگزار و در آن بر برخورد دلسوزانه و عاطفی با پدیده بدحجابی تاکید شد.

بازداشت ۳ مأمور کلانتری به علت برخورد خشن با زن جوان در لواسانات؛
پلیس:در اتومبیل این زن کمی «گراس» کشف شد
دستور رهبر طالبان درباره پوشش ایده آل زنان افغان
زنان سرپیچی کنند مردهای خانواده مجازات می‌شوند

نظر شما:

security code