شهردار منتخب رشت تایید صلاحیت شد


۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۲ | کد خبر: ۲۴۲۴ چاپ
شهردار منتخب رشت تایید صلاحیت شد

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و بر اساس آخرین شنیده ها؛ صلاحیت شهردار انتخابی شورا برای تصدی بر شهرداری رشت تایید شد و طی امروز و یا فردا حکم وی توسط وزیر کشور امضاء می شود.

ناصر حاج محمدی پس از عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی، حجت جذب و حسین علیقلی زاده برای تصدی بر شهرداری رشت ۱۶ اردیبهشت امسال به عنوان شهردار رشت انتخاب شد.

حاج محمدی، اهل شهرستان شاهرود استان سمنان است و فوق دکترای تخصصی مهندسی محیط زیست و دکترای برنامه ریزی محیط زیست از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای را در کارنامه خود دارد.

 

وی از سال ۷۵ سوابق مدیریتی خود را با مدیریت دفتر فنی حوزه معاونت عمرانی شهرداری منطقه ۷ تهران شروع کرد. قائم مقامی و معاونت در شهرداری اهواز ( ۲ سال و ۱۰ ماه )، شهرداری رامسر ( ۱۱ ماه )، شهرداری شاهرود ( ۳٫۵ سال ) و شهرداری اسلامشهر ( ۱ سال ) از جمله سوابق وی به عنوان شهردار محسوب می گردد.

وی از سال ۸۱ تا ۸۵ نیز به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی خدمات شهری فعالیت داشت. پس از شهرداری شاهرود نیز در یک برهه زمانی عهده دار معاونت عمرانی دانشگاه های آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات کشور بود