30 آذر؛

آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی


۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۱ | کد خبر: ۲۴۷ چاپ
آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی

رئیس پلیس راهور استان گیلان از آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، سرهنگ محمدرضا محمدی با بیان اینکه 30 آذر ماه آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی است، اظهار کرد: برابر قانون در صورت عدم پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی در مدت مشخص شده 60روز، پس از صدور قبض شخص متخلف باید دو برابر اصل جریمه را پرداخت کند بر این اساس پلیس راهور ناجا ضمن هماهنگی با مراجع قانونی در راستای تسهیل شرایط برای پرداخت جرائم معوقه رانندگی طرح بخشودگی دیر کرد جرائم سال 96 و قبل از آن را ابلاغ و اجرا کرده است. 

وی افزود: رانندگان وسایل نقلیه فقط تا پایان آذر ماه فرصت دارند با استعلام تخلفات رانندگی خود از این طرح ویژه استفاده کنند و در خصوص پرداخت جرائم معوقه خودروی خود اقدام نمایند .

این مقام انتظامی تصریح کرد: شهروندان از طریق مراکز پلیس +10 یا سایت اینترنتی پلیس به نشانی راهور 120 همچنین سامانه پیامکی 1101202020 می‌توانند از میزان خلافی خود مطلع شوند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. 

رئیس پلیس راهور استان گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بازه زمانی این طرح فقط تا پایان آذرماه خواهد بود از شهروندان خواست برای بررسی و پرداخت جرائم رانندگی خود از این فرصت قانونی استفاده نمایند. 

نظر شما:

security code