درخشش رزمی کاران گیلان در مسابقات بین المللی نیوفول کنتاکت

رزمی کاران گیلانی در نهمین دوره مسابقات بین المللی نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ که به میزبانی استان اردبیل برگزار شد موفق به کسب۱۰ مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، فاطمه لطیفی با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم منتخب گیلان با ۱۱ شرکت کننده در نهمین دوره مسابقات بین المللی نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ که به میزبانی استان اردبیل برگزار شد که در نهایت این ورزشکاران با درخشش خود پنج مدال طلا، سه نقره و ۲ برنز کسب کردند. 

وی افزود: در جریان این مسابقات، رامین علیزاده و رضا آقایی در رده سنی بزرگسالان، علی داوری و بابک نجفی در رده سنی جوانان و‌ مبین نبات پور در رده سنی نونهالان مدال طلا کسب کردند. همچنین حسین دلیرثابت در رده پیشکسوتان، عرفان شهبازی در رده بزرگسالان و محمدرضا علیپور در رده جوانان مدال نقره، فرشید نوری و ابوالفضل میرزا آقاپور نیز در رده سنی جوانان مدال برنز را از آن خود کردند. 

 

نایب رییس روابط عمومی هیات ورزش های رزمی استان گیلان گفت: حسین دلیرثابت به عنوان مسئول سبک نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ و رضا علیجانی ماورانی به عنوان سرپرست، تیم گیلان را در این مسابقات همراهی کردند. 

لطیفی ادامه داد: در نهمین دوره مسابقات بین المللی نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ ۱۴۰ رزمی کار از ایران و کشورهای ژاپن، مغولستان، قزاقستان، آذربایجان، ارمنستان، پاکستان، روسیه، فیلیپین و افغانستان حضور داشتند که به مدت دو روز در سالن ورزشی رضازاده اردبیل با هم به رقابت پرداختند.

گفتنی است؛ مدال آوران این دوره از مسابقات نیز در رقابت های آسیایی که آبان ماه در قزاقستان برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.