رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان تأکید کرد؛

لزوم بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران در دستگاه های اجرایی و صنعتی


۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۶ | کد خبر: ۲۴۹۶۴ چاپ

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران در دستگاه های اجرایی و صنعتی تأکید کرد و گفت: طرح جامع نظام صنفی رسانه در دستور کار بسیج رسانه قرار دارد.

لزوم بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران در دستگاه های اجرایی و صنعتی
کلانشهر : مهدی پارسا بعد از ظهر شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان در تالار مرکزی رشت اظهار کرد: تقارن روز خبرنگار با عاشورای حسینی، نقش زینب گونه رسانه و خبرنگار را زنده کرد.

وی با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران در تبیین دستاوردهای و موفقیت‌های انقلاب اسلامی باید تلاش کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به حجب و حیای اصحاب رسانه استان بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در تبیین مسائل و مشکلات صنفی خود چندان رغبتی ندارند.

پارسا به مطالبات جدی خبرنگاران در آخرهای مختلف اشاره و اضافه کرد: بیمه، اشتغال و معیشت خبرنگاران از دغدغه‌های اصلی این قشر به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران در دستگاه‌های اجرایی و صنعتی افزود: وجود خبرنگاران در بخش‌های اجرایی، تولیدی و صنعتی منشأ خیر و برکت می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به چالش‌های خبرنگاران در ایام کرونا بیان کرد: خبرنگاران در ایام کرونا پیشگام در عرصه خبررسانی ویژه درمان بودند و بیشترین آسیب را در این زمینه متحمل شدند.

پارسا به اقدامات بسیج رسانه در راستای تسهیل بخشی امورات خبرنگاران اشاره و اضافه کرد:طرح جامع نظام صنفی رسانه در دستور کار بسیج رسانه قرار دارد.

وی با اشاره به تفاهم نامه دو وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی افزود: مسئولان استانی پیگیر باشند تا سهم خبرنگاران گیلانی در مسکن حفظ شود.

نظر شما:

security code