بسیج ادارات یکی از وظایفش کارآمدی ارگان‌های دولتی در همه سطوح است که اگر به آن توجه شود می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد

وضعیت حجاب در ادارات باید اصلاح شود/ما انقلاب کردیم تا زمینه ساز ظهور باشیم
 کلانشهر:خبرگزاری فارس نوشت: فرمانده سپاه قدس گیلان، یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را تشکیل حکومت اسلامی دانست و گفت: امام راحل(ره) انقلاب کرد تا با ساماندهی و الهی کردن ادارات دولتی و غیر دولتی، ‌حکومت و دولت اسلامی در جهان تشکیل شود.

سردار محمد عبدالله پور در همایش روز کارمند که در تالار مرکزی رشت برگزار شد، با بیان اینکه بسیج ادارات وظیفه مهمی در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی دارد، اظهار کرد: ما انقلاب کردیم تا زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) باشیم تا از این طریق دولت اسلامی در تاریخ اسلام تشکیل شود.

وی یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را تشکیل حکومت اسلامی دانست و گفت: امام راحل(ره) انقلاب کرد تا با ساماندهی و الهی کردن ادارات دولتی و غیر دولتی، ‌حکومت و دولت اسلامی در جهان تشکیل شود.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به فسادستیزی دولتمردان بیان کرد: باید دولتمردان فسادستیز بوده و با هرگونه فساد در هر سطحی برخورد کنند که خوشبختانه دولت مردمی در اوج مظلومیت در حال تلاش برای مبارزه با فساد است.

عبدالله‌پور با بیان اینکه نظام سلطه مانع تحقق تشکیل دولت اسلامی است، تصریح کرد: بسیج ادارات یکی از وظایفش کارآمدی ارگان‌های دولتی در همه سطوح است که اگر به آن توجه شود می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

وی با اشاره به فرمایش امام‌ راحل(ره) یکی از وظایف مسئولان جمهوری اسلامی را تلاش برای تشکیل حکومت جهانی حضرت حجت دانست و اضافه کرد: در ادارات باید وضعیت حجاب اصلاح شود که در راه انجام این مهم بسیح ادارات و پایگاه‌ها نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارند.

 خبری عجیب که این روزها در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود؛
چگونه جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان را عامل بازداشت مهسا امینی معرفی کردند

نظر شما:

security code